Banyo Seti

Banyo Seti

Olivya Dükkan Banyo Seti iki ayrı ürün içerir. Birisi ahşap sabunluk, zeytinyağı sabunu ve kabak lifinden oluşan banyo setidir. Diğeri 5'li zeytinyağı sabunu setidir.

Banyo seti ister hediyelik set olarak isterseniz kendiniz için satın alabileceğiniz bir set. Banyo seti içeriği zeytinyağı sabunu, kabak lifi ve ahşap sabunluktan oluşuyor.  

Sevdiklerinize hediye ne alınabilir diye düşünüyorsanız doğal ve el yapımı banyo seti harika bir hediye fikri olabilir. Dilerseniz hediye kutusu ile gönderim sağlıyoruz. 

Banyo seti zeytinyağı sabunu içerir. Zeytinyağı sabunu çeşitlerinden dilediğinizi seçerek sete ekleyebilirsiniz. 

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Zeytinyağı sabunu içeriğindeki zeytinyağı sayesinde cilde faydaları ile bilinir. Katı el sabunu olarak ve vücut, cilt, saç temizliği için kullanılır. Zeytinyağı sabunu kullananlar market sabunları ile farkı görürler. Zeytinyağlı sabun cildi kurutmaz, kurutmadan temizlik sağlar. 

Zeytinyağı sabunu nasıl kullanılır?

Zeytinyağlı sabunları su ile köpürterek saç, yüz ve vücut temizliği için kullanabilirsiniz. 

Banyo seti kabak lifi içerir.

Kabak Lifi nedir?

Kabak lifi baklagiller ailesine ait bir çeşit doğal kabaktır. Kabaklar büyüyüp olgunlaştıktan sonra çekirdekleri çıkarılarak lif haline getirilir. Doğal yapısı nedediyle bakteri üretmez, rahatça kullanılabilir.

Kabak lifi ne işe yarar?

Kabak lifi kuru halde sert yapıdadır. Ancak su ile buluşunca yumuşar. Kabak lifi kese, yüz kesesi ya da mutfakta bulaşık yıkamak için kullanıma çok uygundur.

Kabak lifi nasıl kullanılır?

Doğal kesedir. En yaygın kullanım banyo kesesi olarak kullanımdır. Kabak lifini önce bir süre su ile ıslatın. Yumuşadığını göreceksiniz. Daha sonra sabun ile köpürtün.

Kabak lifi kesesi, kabak lifi yüz kesesi olarak ya da kabak lifi bulaşık süngeri yerine kullanın.

Kabak lifi kesesi banyoda vücut kesesi olarak kullanımıdır. 

Kabak lifi yüze nasıl kullanılır?

Kabak lifi yüz kesesi olarak kullanımda nazik hareketlerle yüze kullanmak uygun olacaktır. Önce kabak lifini çok iyi ıslatın, zeytinyağı sabunu ile köpürtün. Yüzünüze nazik hareketlerle peeling yapar gibi uygulayın. 

Kabak lifi bozulur mu?

Kabak lifi bozulmaz ancak 4-6 ay kullanımdan sonra değiştirmek iyi olacaktır. Her kullanımdan sonra sabunla yıkayarak kuru bir yerde saklamak kullanım ömrünü uzatacaktır.

Banyo seti ızgara ahşap sabunluk içerir.

Doğal içerikli kalıp katı sabunlar, soğuk işlem üretildiklerinden ve katkı içermediklerinden ıslak kaldıklarında erime eğilimi gösterir. Doğal sabun kullanırken ahşap sabunluk kullanmayı öneriyoruz. Ahşap sabunluk, suyu emdiği için sabunun kuru kalmasını sağlar, hem zeytinyağlı sabunun kullanımını kolaylaştırır hem de sabunun ömrünü uzatır.

Ahşap sabunluk kalıp sabunların kullanımı için üretilen katı sabunluktur. Doğal ahşap olduğundan ürün renklerinde ve şekillerinde ufak farklılıklar olabilir. Koruma amaçlı üzerine zeytinyağı sürülmüştür. 

Zeytinyağı Sabunu Paketi

Zeytinyağı Sabunu Paketi 5 adet zeytinyağı sabunu içerir. 3 adet saf zeytinyağı sabunu, 1 adet Lavantalı sabun ve 1 adet Biberiyeli sabundan oluşur. Hediyelik olarak doğal ve harika bir seçimdir. 

Hediye fikirleri bulmakta zorlanıyorsanız banyo seti doğal hediye önerisidir. Hediye paketi olarak gönderim sağlanır. Tüm hediye seçenekleri ve hediye önerileri için setlerimizi inceleyebilirsiniz. 


Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabu...

Olivya Dükkan

Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabu...

150,00₺

Banyo Keyfiniz Doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediyelik settir.Zeytin..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

400,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi - 5'li Paket      Zeytinyağı Sabunu Paketi 5'li sabun paketidir. Hediyelik sabun paketi olarak harika bir seçimdir. Zeytinyağlı sabun ne işe yarar?Zeytinyağlı sabun saç, vücut ve el temizliği için kullanılan kalıp sabundur. Aynı zamanda banyo sabunu..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)