Menu
Your Cart

Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabunluk

Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabunluk
Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabunluk
240,00TL
  • Stok: Stokta
  • Model: banyo-seti

Mevcut Seçenekler:

Banyo Keyfiniz Doğadan...

Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediyelik settir.

Zeytinyağı Sabunu

Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Zeytinyağından yapıldığı için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller zeytinyağı sabunumuzda da mevcuttur. Doğal temizlik sağlayan zeytinyağı sabunumuzu hem cilt hem de saçlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Zeytinyağı sabunumuz el yapımıdır. Herhangi bir renklendirici, sentetik koku ve koruyucu katkı içermez. 

Banyo setimiz için zeytinyağı sabun çeşitlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kabak Lifi

Kabak lifi doğada yetişen lif kabağı bitkisinden elde edilir. Kan dolaşımını hızlandırır. Peeling etkisi gösterir. Ciltteki gözeneklerin açılmasını sağlayarak cildin nefes almasını sağlar. Düzenli kullanımda selülit giderilmesine yardımcıdır. 

Ahşap Sabunluk

Doğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sabunun ömrünü uzatır.

Ürün doğal rengindedir. Koruma amaçlı zeytinyağı sürülmüştür. Banyo setinde ızgara model ahşap sabunluk bulunmaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.