G-5HMX4CWK9N

Buhurdanlık Paketleri

Buhurdanlık Nedir? Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlıklı yollarından biridir. Evde buhurdanlık kullanarak doğal uçucu yağların mis kokusunun tadını çıkarabilirsiniz. 

Buhurdanlık Nasıl Kullanılır? Buhurdanlıkta alt kısımda tealight mum koyabileceğiniz bir bölme olur. Üst kısım ise su koyup, uçucu yağ damlatabileceğiniz bir çanak şeklindedir. Böylelikle mumu yaktığınızda su ısındıkça uçucu yağ kokusu ortama yayılır. Uçucu yağ, hem doğal hem de mis kokusuyla bulunduğunuz ortamda size eşlik eder.

Buhurdanlık modelleri, buhurdanlık setleri, buhurdanlık yağları ve buhurdanlık fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Buhurdanlıkta hangi yağlar kullanılır? Buhurdanlıklar tüm uçucu yağları kullanmak için uygundur. Bütün aromaterapi uçucu yağları buhurdanlık yağı olarak kullanılabilir. Uçucu yağlarımızı tıklayıp inceleyebilirsiniz. 


Seramik Buhurdanlık Seti

Seramik Buhurdanlık Seti

300,00₺

Seramik Buhurdanlık Seti Buhurdanlık seti seramik buhurdanlık el yapımı balmumu tealight mum ve 1 adet uçucu yağdan oluşan settir. Buhurdanlık seti yılbaşı hediyesi olarak satışa sunulmuştur. Yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız buhurdanlık seti harika bir yeni yıl hediyesidir.Buhurda..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)