Doğal Temizlik

Soğuk proses yöntemiyle el yapımı ürettiğimiz zeytinyağı sabun çeşitleri ile çamaşır sodası ve karbonatı doğal ev temizliği için kullanabilirsiniz. 

Evde kullanabileceğiniz doğal temizlik ürünleri ile uygulama ayrıntıları için blog yazımıza göz atın!  


Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu
Yeni

Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

35,50₺

Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Aktif Karbonlu Sabun Ne İşe Yarar?Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitami..

Çamaşır Sodası

Çamaşır Sodası

18,00₺

Çamaşır sodası, kimyasal adı sodyum karbonat olan ve halk arasında soda adıyla tanınan, doğal temizlik maddesidir. Beyaz toz şeklinde bir çeşit bazik tuz olan çamaşır sodası, suyu yumuşatma özelliği sayesinde çamaşır yıkamada oldukça başarılı. Bu yüzden de halk arasında çamaşır sodası olarak anılır...

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu
Yeni

Olivya Dükkan

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

32,00₺

Çörek otu Yağlı Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller zeytinyağı sabu..

Fly-Bye Vücut Spreyi

Olivya Dükkan

Fly-Bye Vücut Spreyi

31,00₺

Fly-Bye Vücut Spreyi        50 mlOlivya Dükkan Fly-Bye Vücut Spreyi, lavanta hidrolatı, etil alkol ve saf uçucu yağlardan oluşur.  Fly-Bye Vücut Spreyi, herhangi bir sentetik katkı içermez. Fly-Bye Vücut Spreyi   özellikleri ve ku..

Karbonat

Karbonat

20,50₺

Karbonat, kimyasal adı sodyum bikarbonat olan ve halk arasında karbonat adıyla tanınan, doğal temizlik maddesidir. Aslında bir çeşit tuz olan karbonat, alkali özelliği sayesinde, kireç sökme, parlatma ve beyazlatma yeteneğine sahiptir. Bulaşıklarımızı yıkarken, lavabo ve tuvalet temizliğinde, fırın ..

Saf Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

rating

Saf Zeytinyağı Sabunu

26,50₺

Saf Zeytinyağı Sabunu        Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdi..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

125,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi      Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm v..

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli

32,00₺

Biberiyeli Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz biberiyeli zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mine..

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli

32,00₺

Kahveli Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz kahveli zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir.Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller z..

Zeytinyağı Sabunu-Kakaolu Vanilyalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kakaolu Vanilyalı

32,00₺

Kakaolu Vanilyalı Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz kakaolu vanilyalı zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vi..

Zeytinyağı Sabunu-Lavantalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Lavantalı

32,00₺

Lavantalı Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz lavantalı zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineral..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)