Doğal Yağlar

Argan Yağı
rating

Argan Yağı

55,00₺

%100 saf Argan Yağı (Argania Spinosa Kernel Oil)    20 mlSadece Fas'ın güneybatı bölgesinde yetişen Argan ağacı meyvesinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Çoğunlukla sıvı altın olarak anılır. Argan yağı soğuk sıkım olarak elde edildiğinde yağ asitleri ve E vitamini açısından o..

Aynısefa Yağı

Aynısefa Yağı

90,00₺

%100 saf Aynısefa Yağı (Calendula Officinalis Flower Oil)    100 mlSarı-turuncu arası renkli çiçeklere sahip aynısefa, kendiliğinden yetişebilen soğanlı bir bitkidir. Hemen her yerde yetişebilir. Latince adı ‘Calendula officinalis’tir. Bu yüzden "kalendula" olarak da anılır. Papa..

Bergamot Uçucu Yağı

Bergamot Uçucu Yağı

85,00₺

Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia)       10 mlBergamot nedir?Turunçgillerden bir bitki olan bergamot, limon ve portakal arası melez olarak tanımlanır. Bilimsel adı "Citrus Bergamia" olan bergamot bitkisi en yaygın olarak İtalya'da yetişmektedir. Akdeniz Bölgesi bitkisidir..

Biberiye Uçucu Yağı

Biberiye Uçucu Yağı

55,00₺

Biberiye uçucu yağı (Rosmarinus Officinalis Leaf Oil)        10 mlBiberiye uçucu yağı, biberiye yapraklarının su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır.Biberiye, çalımsı yapısı ve koyu yeşil yapraklarıyla, yeşil rengini dört mevsim koruyan, çok güçlü bir ..

Buhurdanlık Yağı-Summer Uçucu Yağı

Buhurdanlık Yağı-Summer Uçucu Yağı

65,00₺

Summer Uçucu Yağ KarışımıOlivya Dükkan Summer uçucu yağ karışımı, limon otu yağı, okaliptüs uçucu yağı ve sedir uçucu yağından oluşan bir karışımdır. Buhurdanlık yağı olarak kullanabilirsiniz. Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlıklı yollarından bir..

Çay Ağacı Yağı

Çay Ağacı Yağı

55,00₺

Çay ağacı (Tea tree) uçucu yağı (Melaleuca alternifolia Leaf Oil)        10 mlÇay ağacı bitkisi nerede yetişir?Çay ağacı Avustralya'da yetişir, çay ağacı uçucu yağı, Avustralya'da yetişen Melaleuca alternifolia adlı bu bitkinin yapraklarının distilasyonu ..

Günlük Uçucu Yağı
Yeni

Günlük Uçucu Yağı

60,00₺

Günlük uçucu yağı (Boswellia serrata)       5 mlGünlük uçucu yağı, günlük reçinesinden su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. Günlük uçucu yağı %100 saf günlük uçucu yağıdır, herhangi bir katkı maddesi veya çözücü içermez.Günlük uçucu ya..

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı

94,00₺

%100 saf Hindistan Cevizi Yağı (Cocos Nucifera Oil)     300 mlHindistan Cevizi Yağı, hindistan cevizinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Hoş kokusuyla en çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Hindistan Cevizi yağının özellikleri ve kullanımı Hindistan cevizi ya..

Itır Uçucu Yağı
Yeni

Itır Uçucu Yağı

60,00₺

Itır uçucu yağı (Pelargonium graveolens oil)       5 mlItır uçucu yağı, ıtır yapraklarının su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. Itır uçucu yağı %100 saf ıtır uçucu yağıdır, herhangi bir katkı maddesi veya çözücü içermez.Itır uçucu..

Jojoba Yağı

Jojoba Yağı

98,00₺

%100 saf soğuk sıkım Jojoba yağı (Simmondsia chinensis oil)    100 mlJojoba yağı, jojoba çalılarının tohumlarından elde edilir. Yağlı formdan çok sıvı balmumu şeklindedir.Jojoba yağının kokusu yok denecek kadar hafiftir. Kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır.Jojoba yağının özellikler..

Kantaron Yağı

Kantaron Yağı

68,00₺

%100 saf Kantaron Yağı (Hypericum Perforatum Oil)    100 mlTıbbi adı “hiperikum perforatum” olan kantaron otu ülkemizde yol kıyılarında ve çayırlarda kolay yetişen bir bitkidir. Kantaron otuna temmuzdan eylüle kadar açan çiçeklerinin sarı rengi nedeniyle sarı kantaron adı verilir. Sarı ..

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı Çekirdeği Yağı

55,00₺

%100 saf soğuk sıkım Kayısı Çekirdeği Yağı (Prunus Armeniaca Kernel Oil)    100 mlKayısı çekirdeği yağı, kayısı çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kayısı çekirdeği yağının özellikleri ve kullanımı  Özellikle kuru..

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

45,00₺

%100 saf soğuk sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı (Rosa Canina Fruit Oil)    20 mlKuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir.Cilt için en çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Kuşburnu çekirdeği yağının özellikleri ve kullanımı Kuşburnu ç..

Lavanta Uçucu Yağı
rating

Lavanta Uçucu Yağı

51,00₺

Lavanta uçucu yağı (Lavandula Hybrida Herb Oil)        10 mlLavanta uçucu yağı, lavantanın sap ve çiçeklerinin su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. İlaç, kozmetik ve tekstil sektörlerinde kullanılan lavanta bitkisi mor rengi ve hoş kokusuyla dikkat ..

Limon Otu Yağı

Limon Otu Yağı

51,00₺

Limon Otu Uçucu Yağı(Cymbopogon Flexuosus Herb Oil)        10 mlBir çeşit çimen olan limon otu anavatanı Asya olan tropik bir ottur. Limon otu kendine has limonsu ve tazeleyici bir kokuya sahiptir. Limon otu öz yağı, limon otunun buhar distilasyonu ile elde edilen..

Limon Uçucu Yağı

Limon Uçucu Yağı

51,00₺

Limon uçucu yağı (Citrus limon peel oil)        10 mlLimon, yüksek oranda d-limonen içeren güçlü bir antioksidandır. C vitamini kaynağı olan limon canlandırıcı ve arındırıcı etkiye sahiptir. Limonun kabuklarından elde edilen limon uçucu yağı ise limonun tüm özellikler..

Nane Uçucu Yağı

Nane Uçucu Yağı

55,00₺

Nane Uçucu Yağı (Mentha piperita oil)    10 mlBallıbabagiller familyasından çok yıllık dayanıklı otsu bir bitkidir nane. Özellikle ülkemiz mutfağında hem kuru hem de taze hali ile oldukça geniş kullanıma sahiptir.Nane uçucu yağı, nane yapraklarının buhar distilasyonu ile elde edilen..

Okaliptus Uçucu Yağı

Okaliptus Uçucu Yağı

55,00₺

Okaliptus Uçucu Yağı (Eucalyptus globulus leaf oil)    10 mlAvustralya’ya özgü ve her zaman yeşil kalan bir ağaçtır okaliptus. Aborjin halkının tıbbi olarak okaliptus yapraklarını kullandığı bilinmektedir.Okaliptus uçucu yağı, su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)