Tekstil

El Yapımı Aromaterapik Tekstil Ürünleri


Lavanta Kesesi

Olivya Dükkan

Lavanta Kesesi

45,00₺

Lavanta KesesiLavanta kesesi yapımıHam bezden el yapımı olarak üretilmiş Olivya Dükkan Kesesi içerisinde doğal lavanta çiçekleri ile hazırlanmış lavanta kesesi kokusunu uzun süre muhafaza eder.Lavanta kesesi ne işe yarar?Lavanta kesesi kıyafetlerinizin, çamaşırlarınızın mis gibi lavanta kokmasını sa..

Lavantalı Göz Bandı
Yeni

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Bandı

85,00₺

Lavantalı Göz BandıGöz bandı uyku için tasarlanmış, içerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlayan ve uyku sırasında kullanılan aromaterapik tekstil ürünüdür. Göz bandı uyku gözlüğü olarak da bilinir. Olivya Dükkan uyku göz bandı lavantalıdır. Lavantalı Göz Ba..

Lavantalı Göz Yastığı

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Yastığı

110,00₺

Lavantalı Göz YastığıGöz yastığı nedir?Göz yastığı aslında yogada kullanılan bir tekstil ürünü. Yoganın dinlenme pozu olan shavasana sırasında gözlerin ışıktan etkilenmesini engeller, rahat bir şekilde dinlenmeye yardımcı olur. Olivya Dükkan yoga göz yastığı içerisinde lavanta çiçekleri bulunur..

Olivya Dükkan Kese

Olivya Dükkan

Olivya Dükkan Kese

25,00₺

Olivya Dükkan KeseOlivya Dükkan kese ham bez kesedir. Ham bezden el yapımı olarak üretilmiş Olivya Dükkan Kese, sabun, dezenfektan, uçucu yağ, kolonya vb. kişisel ürünlerinizi çantanızda taşımanız için yardımcıdır. Doğal ham bez keseyi dilerseniz üzerine sevdiğiniz uçucu yağdan damlatıp çanta v..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)