G-5HMX4CWK9N

Zeytinyağı Sabunları

Olivya Dükkan Doğal Sabun Çeşitleri.

Soğuk proses yöntemiyle el yapımı ürettiğimiz zeytinyağı sabunu yapımı sırasında sofralık sızma zeytinyağı ve soğuk sıkım doğal yağları kullanıyoruz. Olivya Dükkan Zeytinyağı Sabunu çeşitleri: Saf zeytinyağı sabunu, lavantalı zeytinyağı sabunu, biberiyeli zeytinyağı sabunu, kahveli zeytinyağı sabunu, kakao-vanilyalı zeytinyağı sabunu, çörek otu yağlı zeytinyağı sabunu, aktif karbonlu zeytinyağı sabunudur. Saf zeytinyağlı sabun sadece sofralık zeytinyağının sabunlaştırılmasıyla üretilir. Aromalı zeytinyağı sabunlarımız sadece soğuk sıkım bitkisel yağlar ve saf uçucu yağlarla formüle edilmiştir. Zeytinyağlı sabunlarımız sentetik katkı, koku, renklendirici içermez.    

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Doğal zeytinyağlı sabun el, vücut ve saç temizliğinde kullanılır. Doğal temizlik sağlar. Cildinizi kurutmadan temizler. Hem banyo sabunu hem de katı el sabunu olarak kullanılır. 

Zeytinyağı sabunu nasıl kullanılır?

Tüm zeytinyağı sabun çeşitlerimizi su ile köpürterek saç, vücut, el ve yüz temizliğinde kullanabilirsiniz.Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

105,00₺

Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Aktif Karbonlu Sabun Ne İşe Yarar?Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitami..

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu 100 gr

Olivya Dükkan

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu 100 gr

105,00₺

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı SabunuÇörek otu yağı içeren zeytinyağı sabunudur. Sadece soğuk sıkım yağlar kullanılarak soğuk proses üretilir. Çörek otu sabunu nasıl yapılır?Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için ku..

Kahveli Sabun 50 gr

Olivya Dükkan

Kahveli Sabun 50 gr

60,00₺

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu..

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu - 100 GR

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu - 100 GR

105,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 100 GR     Sofralık zeytinyağı ile soğuk işlem yani kaynatmadan ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.Sofralık zeytinyağı kullandığımız için zeytinyağı sahip olduğu vitamin ve mineralleri kaybetmez. Ze..

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

60,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..

Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR

Olivya Dükkan

rating

Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR

85,00₺

Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR        Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk işlem ile pişirmeden ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytini..

Zeytinyağı Sabunu - Kakaolu & Vanilyalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu - Kakaolu & Vanilyalı

105,00₺

Kakaolu & Vanilyalı Zeytinyağı Sabunu 100 GRKakaolu vanilyalı zeytinyağı sabunu sadece sofralık zeytinyağının sabunlaştırılmasıyla üretilen kalıp sabundur. Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile üretilir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin i..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

365,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi - 5'li Paket      Zeytinyağı Sabunu Paketi 5'li sabun paketidir. 3 adet saf zeytinyağı sabunu, 1 adet Lavantalı sabun ve 1 adet Biberiyeli sabun olmak üzere toplam 5 adet zeytinyağı sabunundan oluşur. Hediyelik sabun paketi olarak harika bir seçimdi..

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli 100 GR

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli 100 GR

105,00₺

Biberiyeli Zeytinyağı Sabunu 100 GRBiberiyeli zeytinyağı sabunu yüksek oranda sofralık zeytinyağı kullanarak ürettiğimiz biberiye sabunudur. Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz biberiyeli zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güve..

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli 100 GR

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli 100 GR

105,00₺

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 100 GRKahveli doğal vücut sabunudur. Kahveli zeytinyağı sabunu sadece zeytinyağı kullanılarak sabunlaşmış doğal banyo sabunudur. El yapımı zeytinyağlı sabun sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden üretilmiştir. Kahveli sabun tüm cilt tipler için kullanıla..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)