Zeytinyağı Sabunları

Olivya Dükkan Doğal Sabun Çeşitleri.

Soğuk proses yöntemiyle el yapımı ürettiğimiz zeytinyağı sabunu yapımı sırasında sofralık sızma zeytinyağı ve soğuk sıkım doğal yağları kullanıyoruz. Olivya Dükkan Zeytinyağı Sabunu çeşitleri: Saf zeytinyağı sabunu, lavantalı zeytinyağı sabunu, biberiyeli zeytinyağı sabunu, kahveli zeytinyağı sabunu, kakao-vanilyalı zeytinyağı sabunu, çörek otu yağlı zeytinyağı sabunu, aktif karbonlu zeytinyağı sabunudur. Saf zeytinyağlı sabun sadece sofralık zeytinyağının sabunlaştırılmasıyla üretilir. Aromalı zeytinyağı sabunlarımız sadece soğuk sıkım bitkisel yağlar ve saf uçucu yağlarla formüle edilmiştir. Zeytinyağlı sabunlarımız sentetik katkı, koku, renklendirici içermez.    

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Doğal zeytinyağlı sabun el, vücut ve saç temizliğinde kullanılır. Doğal temizlik sağlar. Cildinizi kurutmadan temizler. Hem banyo sabunu hem de katı el sabunu olarak kullanılır. 

Zeytinyağı sabunu nasıl kullanılır?

Tüm zeytinyağı sabun çeşitlerimizi su ile köpürterek saç, vücut, el ve yüz temizliğinde kullanabilirsiniz.Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

43,00₺

Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Aktif Karbonlu Sabun Ne İşe Yarar?Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitami..

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

39,00₺

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı SabunuÇörek otu sabunu nasıl yapılır?Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Çörek otu yağlı zeytinyağı sabunu el yapımıdır. Soğuk proses ile üretilir.Sızma zeytinyağı yanın..

Saf Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

rating

Saf Zeytinyağı Sabunu

32,00₺

Saf Zeytinyağı Sabunu        Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk işlem ile pişirmeden ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerd..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

157,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi      Zeytinyağlı sabun ne işe yarar?Zeytinyağlı sabun saç, vücut ve el temizliği için kullanılan kalıp sabundur. Aynı zamanda banyo sabunudur. Zeytinyağı sabunu yapımı sırasında yüksek oranda zeytinyağı kullanılır. Olivya Dükkan zeytinyağı sabu..

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli

39,00₺

Biberiyeli Zeytinyağı SabunuBiberiyeli zeytinyağı sabunu yüksek oranda sofralık zeytinyağı kullanarak ürettiğimiz biberiye sabunudur. Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz biberiyeli zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir...

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli

39,00₺

Kahveli Zeytinyağı SabunuKahveli doğal vücut sabunu.Kahveli zeytinyağı sabunu sadece zeytinyağı kullanılarak sabunlaşmış doğal banyo sabunudur. El yapımı zeytinyağlı sabun sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden üretilmiştir. Kahveli sabun tüm cilt tipler için kullanılabilen el ve..

Zeytinyağı Sabunu-Kakaolu Vanilyalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kakaolu Vanilyalı

39,00₺

Kakaolu Vanilyalı Zeytinyağı SabunuKakaolu vanilyalı zeytinyağı sabunu sadece sofralık zeytinyağının sabunlaştırılmasıyla üretilen kalıp sabundur. Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile üretilir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm v..

Zeytinyağı Sabunu-Lavantalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Lavantalı

39,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu      Sofralık zeytinyağı ile soğuk işlem yani kaynatmadan ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.Sofralık zeytinyağı kullandığımız için zeytinyağı sahip olduğu vitamin ve mineralleri kaybetmez. Zey..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)