Menu
Your Cart

Dudak Bakımı

Doğal bakım ürünlerinin bir parçası olan dudak bakım ürünleri saf doğal yağlar, balmumu ve E vitamini içerikleri ile dudaklarınıza doğal bakım yapar. Doğal pigmentler sayesinde dudakların renklenmesini sağlar.

Doğal kozmetik nedir?

Doğal kozmetik ürünleri üretimi sırasında bitkisel, hayvansal ve mineral hammaddeler kullanılır. Doğal kozmetik ürünlerin faydaları içeriğindeki doğal yağlar ve doğal ekstraktlardan gelir. Doğal kozmetik ürünleri aynı zamanda doğal bakım ürünleri gibi iş görür. 

Neden doğal kozmetik kullanmalıyız?

Dudak bakım ürünlerinin özellikle kimyasal içermeyen cilt bakım ürünleri, temiz içerikli ürünler olması önemlidir. Temiz içerikli ruj kullanmak vücudumuza toksik maddeler almamızı engelleyebilir.

Ruj & Allık - Bordo Kırmızı 8 mlİçerdiği doğal yağlar sayesinde kuruyan dudakları nemlendirir, bakım yapar, renklendirir. Doğal pigmentler kullanılarak hazırlanmıştır.Olivya Dükkan doğal ruj & allık ürününü hem dudaklarınızı hem de yanaklarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz..
210,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.