Menu
Your Cart

Kantaron Merhemi 30 cc

Sarı Kantaron Cilt Bakım Merhemi

(St John's Wort Balm-Kantaron merhemi)

Kantaron bitkisinin faydalarını cildiyle buluşturmak isteyen fakat yağ formunu kullanamayanlar için soğuk sıkım zeytinyağında masere ettiğimiz kantaron yağını merhem haline getirdik.  

Kantaron Merhemi Ne İşe Yarar?

Kantaron yağı içeren kremler kantaron bitkisinin faydalarını cilt ile buluşturur.  Kantaron merhemi cildi yumuşatır, nemlendirir. El, vücut ve yüz için kullanılır.

Sarı kantaron merhemi kuru ve çatlamış ciltleri yumuşatır, besler, onarır, yatıştırır. Cilde faydalı olan kantaron yağı içeriği ile cildin yenilenmesine yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Sarı Kantaron Kremi Nasıl Kullanılır?

Parmağınızla yeterli miktar ürünü cildinizin ihtiyaç duyduğu bölgeye uygulayın. Kantaron yağı merhemini kullandıktan sonra güneşe çıkmayın. Yüz için kullanılacaksa gece kullanım önerilir.

Kantaron Kremi Yüze Sürülür Mü?

Sarı kantaron cilt bakım merhemi yüz için kullanılabilir. Ancak kullandıktan sonra güneşe çıkılmamalı, mümkünse gece kullanılmalıdır.

İçerik 

Beeswax (balmumu), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hypericum Perforatum oil (Kantaron yağı), Tocopheryl Acetate (E vitamini),
Lavandula Angustifolia Oil (lavanta uçucu yağı)

Uyarılar

Kozmetik üründür, haricen kullanılır. 

Ürünlerimizi kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında deneyin. 5-10 dakika bekleyip, herhangi bir reaksiyon olup olmadığını test edin. Alerjik bir reaksiyon yoksa kullanın.

Çocuk, hamile ve emzirenler kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

Çocukların ulaşamayacağı, kuru ve serin yerde, orijinal ambalajında saklayın.

Göz ile temas halinde bol su ile yıkayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.