Sabunlar

Doğal sabun çeşitlerinden olan doğal zeytinyağı sabunu saf zeytinyağlı sabundur.

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Zeytinyağı sabunu cilde faydaları ile bilinir. Katı el sabunu olarak kullanılabileceği gibi vücut ve saç temizliği için de idealdir. Zeytinyağı sabunu kullananlar doğal zeytinyağlı sabun ile sentetik kimyasallardan oluşan market sabunlarının farkını görürler. Zeytinyağlı sabun cildi kurutmadan temizlenmesini sağlar. 

Zeytinyağı sabunu nasıl kullanılır?

Su ile köpürterek saç, yüz ve vücut temizliği için kullanabilirsiniz. Katı el sabunu olarak lavabonuzda, saç sabunu ve vücut sabunu olarak banyoda kullanıma uygundur.

Zeytinyağlı sabun yapımı

Zeytinyağı sabunu yapımı sırasında sofralık zeytinyağı, soğuk sıkım tohum yağları ve saf uçucu yağlar kullanıyoruz. Sabunlarımız el yapımıdır. Sızma zeytinyağı ve diğer doğal yağlar kullanılarak, soğuk proses ile pişirmeden üretilir. Böylece yağların tüm faydası sabuna geçmiş olur. Herhangi bir renklendirici, sentetik koku ve koruyucu katkı içermez. Sabunlarımızın renk ve kokuları, doğal bitkiler ve özlerinden gelir.
Ahşap Sabunluk - Düğme

Ahşap Sabunluk - Düğme

40,00₺

Düğme Ahşap SabunlukDoğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sab..

Ahşap Sabunluk - Izgara

Ahşap Sabunluk - Izgara

40,00₺

Izgara Ahşap SabunlukDoğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sa..

Ahşap Sabunluk - Kare Düğme

Ahşap Sabunluk - Kare Düğme

40,00₺

Doğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sabunun ömrünü uzatır.D..

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

65,00₺

Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Aktif Karbonlu Sabun Ne İşe Yarar?Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitami..

Banyo seti

Olivya Dükkan

Banyo seti

105,00₺

Banyo keyfiniz doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediye.Zeytinyağı Sabun..

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

60,00₺

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı SabunuÇörek otu sabunu nasıl yapılır?Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Çörek otu yağlı zeytinyağı sabunu el yapımıdır. Soğuk proses ile üretilir.Sızma zeytinyağı yanın..

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr
Yeni

Olivya Dükkan

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr

32,00₺

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu..

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr
Yeni

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

32,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..

Olivya Dükkan Seramik Sabunluk

Olivya Dükkan

Olivya Dükkan Seramik Sabunluk

110,00₺

Olivya Dükkan Seramik SabunlukOlivya Dükkan Seramik Sabunluk el yapımıdır. Seramik katı sabunluk kalıp sabunlar için tasarlanmıştır. Doğal içerikli kalıp sabunlar, özellikle el yapımı zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Şık tasarımıyla Olivya Dükkan seramik sabunluk..

Saf Zeytinyağı Sabunu

Olivya Dükkan

rating

Saf Zeytinyağı Sabunu

50,00₺

Saf Zeytinyağı Sabunu        Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk işlem ile pişirmeden ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerd..

Seramik Sabunluk

Seramik Sabunluk

110,00₺

Seramik SabunlukEl yapımı seramik sabunluk katı el sabunları için tasarlanmıştır. Doğal içerikli kalıp sabunlar ve tüm el yapımı zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Seramik sabunluk, delikli yüzeyi sayesinde sabunun üzerinde kalan suyun süzülmesini sağlayarak çabuk ..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

245,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi      Zeytinyağlı sabun ne işe yarar?Zeytinyağlı sabun saç, vücut ve el temizliği için kullanılan kalıp sabundur. Aynı zamanda banyo sabunudur. Zeytinyağı sabunu yapımı sırasında yüksek oranda zeytinyağı kullanılır. Olivya Dükkan zeytinyağı sabu..

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Biberiyeli

60,00₺

Biberiyeli Zeytinyağı SabunuBiberiyeli zeytinyağı sabunu yüksek oranda sofralık zeytinyağı kullanarak ürettiğimiz biberiye sabunudur. Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz biberiyeli zeytinyağı sabunumuz hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir...

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kahveli

60,00₺

Kahveli Zeytinyağı SabunuKahveli doğal vücut sabunu.Kahveli zeytinyağı sabunu sadece zeytinyağı kullanılarak sabunlaşmış doğal banyo sabunudur. El yapımı zeytinyağlı sabun sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden üretilmiştir. Kahveli sabun tüm cilt tipler için kullanılabilen el ve..

Zeytinyağı Sabunu-Kakaolu Vanilyalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Kakaolu Vanilyalı

60,00₺

Kakaolu Vanilyalı Zeytinyağı SabunuKakaolu vanilyalı zeytinyağı sabunu sadece sofralık zeytinyağının sabunlaştırılmasıyla üretilen kalıp sabundur. Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile üretilir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm v..

Zeytinyağı Sabunu-Lavantalı

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu-Lavantalı

60,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu      Sofralık zeytinyağı ile soğuk işlem yani kaynatmadan ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.Sofralık zeytinyağı kullandığımız için zeytinyağı sahip olduğu vitamin ve mineralleri kaybetmez. Zey..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)