Menu
Your Cart

Sabunlar

Doğal sabun çeşitlerinden olan doğal zeytinyağı sabunu saf zeytinyağlı sabundur.

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Zeytinyağı sabunu cilde faydaları ile bilinir. Katı el sabunu olarak kullanılabileceği gibi vücut ve saç temizliği için de idealdir. Zeytinyağı sabunu kullananlar doğal zeytinyağlı sabun ile sentetik kimyasallardan oluşan market sabunlarının farkını görürler. Zeytinyağlı sabun cildi kurutmadan temizlenmesini sağlar. 

Zeytinyağı sabunu nasıl kullanılır?

Su ile köpürterek saç, yüz ve vücut temizliği için kullanabilirsiniz. Katı el sabunu olarak lavabonuzda, saç sabunu ve vücut sabunu olarak banyoda kullanıma uygundur.

Zeytinyağlı sabun yapımı

Zeytinyağı sabunu yapımı sırasında sofralık zeytinyağı, soğuk sıkım tohum yağları ve saf uçucu yağlar kullanıyoruz. Sabunlarımız el yapımıdır. Sızma zeytinyağı ve diğer doğal yağlar kullanılarak, soğuk proses ile pişirmeden üretilir. Böylece yağların tüm faydası sabuna geçmiş olur. Herhangi bir renklendirici, sentetik koku ve koruyucu katkı içermez. Sabunlarımızın renk ve kokuları, doğal bitkiler ve özlerinden gelir.Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Aktif Karbonlu Sabun Ne İşe Yarar?Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitami..
150,00TL
Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı SabunuÇörek otu yağı içeren zeytinyağı sabunudur. Sadece soğuk sıkım yağlar kullanılarak soğuk proses üretilir. Çörek otu sabunu nasıl yapılır?Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için ku..
150,00TL
Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu..
80,00TL
Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 100 GR     Sofralık zeytinyağı ile soğuk işlem yani kaynatmadan ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.Sofralık zeytinyağı kullandığımız için zeytinyağı sahip olduğu vitamin ve mineralleri kaybetmez. Ze..
150,00TL
Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..
80,00TL
Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR        Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk işlem ile pişirmeden ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytini..
115,00TL
Kahveli Zeytinyağı Sabunu 100 GRKahveli doğal vücut sabunudur. Kahveli zeytinyağı sabunu sadece zeytinyağı kullanılarak sabunlaşmış doğal banyo sabunudur. El yapımı zeytinyağlı sabun sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden üretilmiştir. Kahveli sabun tüm cilt tipler için kullanıla..
150,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.