Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu
Yeni

Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

35,50₺

Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller zeytinyağı sabunu..

Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı

Olivya Dükkan

Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı

39,00₺

Dilek Mumları - 6'lıDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen dilek mumları.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 6 adet 21 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmişt..

Balmumu Mum 11 cm Balmumu Mum 11 cm

Olivya Dükkan

Balmumu Mum 11 cm

39,00₺

Doğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 1 adet 11 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmiştir. Yanarken çıkan koku, bal v..

Balmumu Mum 22 cm - 2'li Balmumu Mum 22 cm - 2'li

Olivya Dükkan

Balmumu Mum 22 cm - 2'li

27,00₺

Doğal balmumumdan elde sarılarak üretilen şamdan mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 2 adet 22 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmiştir. Yanarken çıkan koku..

Balmumu Mum 7 cm - 2'li Balmumu Mum 7 cm - 2'li

Olivya Dükkan

Balmumu Mum 7 cm - 2'li

27,00₺

Doğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 2 adet 7 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmiştir. Yanarken çıkan koku, bal ve..

Balmumu Mum Seti Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Balmumu Mum Seti

115,00₺

Balmumu Mum SetiSet içerisinde 1 adet blok balmumu mum 1 adet 2'li şamdan mum 1 adet 2'li mini mum 5 adet sarma balmumu tealight bulunur.Petrol türevi parafin mumlara alternatif balmumu mumlar, doğal yapısı sayesinde, yanarken toksik kimyasal salmaz. Bulunduğunuz ortamın havasını temizler, yumuşatır..

Banyo seti Banyo seti

Olivya Dükkan

Banyo seti

55,00₺

Banyo keyfiniz doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediye.Zeytinyağı Sabun..

Buhurdanlık Stone Buhurdanlık Stone
Yeni

Olivya Dükkan

Buhurdanlık Stone

120,00₺

BUHURDANLIK NEDİR, NE İŞE YARAR?Aromaterapiden faydalanmanın en sağlıklı ve doğal yollarından biridir. Ortam kokulandırmada kullanılır. Buhurdan 2 kısımdan oluşur. Alt kısmında tealight mum koyabileceğimiz bir bölüm olup üst kısmı genellikle çanak şeklindedir. Çanağa biraz su koyup, dilediğimiz u..

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu
Yeni

Olivya Dükkan

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

32,00₺

Çörek otu Yağlı Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller zeytinyağı sabu..

Fly-Bye Vücut Spreyi Fly-Bye Vücut Spreyi

Olivya Dükkan

Fly-Bye Vücut Spreyi

31,00₺

Fly-Bye Vücut Spreyi        50 mlOlivya Dükkan Fly-Bye Vücut Spreyi, lavanta hidrolatı, etil alkol ve saf uçucu yağlardan oluşur.  Fly-Bye Vücut Spreyi, herhangi bir sentetik katkı içermez. Fly-Bye Vücut Spreyi   özellikleri ve ku..

Lavanta Kesesi Lavanta Kesesi

Olivya Dükkan

Lavanta Kesesi

22,50₺

Lavanta KesesiHam bezden el yapımı olarak üretilmiş Olivya Dükkan Kesesi içerisinde doğal lavanta çiçekleri ile hazırlanmış lavanta kesesi kokusunu uzun süre muhafaza eder. Kıyafetlerinizin, çamaşırlarınızın mis gibi lavanta kokmasını sağlamak için elbise dolabınıza koyabilirsiniz.  Ürün ö..

Lavantalı Göz Bandı Lavantalı Göz Bandı
Yeni

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Bandı

45,00₺

Lavantalı Göz Bandıİçerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlayan uyku bandı, uyku sırasında kullanılan aromaterapik tekstil ürünüdür. Lavantalı göz bandı gündelik yaşamda uykusuzluk, rahatlama ve baş ağrısı için yardımcıdır. Gözlerinizin ışıktan etkilenmesini engeller..

Lavantalı Göz Yastığı Lavantalı Göz Yastığı

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Yastığı

56,00₺

Lavantalı Göz Yastığıİçerisinde bulunan lavanta ile rahatlatıcı bir etki sağlayan göz yastığı aslında yoga, meditasyon ve reiki sırasında kullanılan aromaterapik bir üründür. Yoganın dinlenme pozu olan shavasana esnasında ışıktan etkilenmeden ve lavanta kokusu sayesinde rahat bir şekilde dinlenm..

Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus) Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus)

Olivya Dükkan

Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus)

85,00₺

Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus)        100 mlOlivya Dükkan Limonotu-Okaliptus masaj yağı, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde cildi nemlendirmeye yardımcı olur.Limonotu-Okaliptus masaj yağı, doğal yağlardan oluşur. Doğal içeriği ile cildinizi nemlendirir, tazeler, ..

Masaj Yağı (Ylang-Ylang) Masaj Yağı (Ylang-Ylang)

Olivya Dükkan

Masaj Yağı (Ylang-Ylang)

85,00₺

Masaj Yağı (Ylang Ylang)        100 mlOlivya Dükkan Ylang Ylang masaj yağı, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde cildi nemlendirmeye yardımcı olur.Ylang ylang masaj yağı, doğal yağlardan oluşur. Doğal içeriği ile cildinizi nemlendirir, tazeler, hoş kokusu ile rahatl..

Mumluk-Balmumu Mum Seti Mumluk-Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Mumluk-Balmumu Mum Seti

90,00₺

2'li Set - Mumluk + Balmumu MumSet içerisinde1 adet seramik mumluk1 adet balmumu blok mum bulunur.Set olarak satın aldığınızda %10 avantajlı fiyata satın almış olursunuz.Balmumu Blok MumDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 1 ad..

Olivya Dükkan Kese Olivya Dükkan Kese

Olivya Dükkan

Olivya Dükkan Kese

12,50₺

Olivya Dükkan KeseHam bezden el yapımı olarak üretilmiş Olivya Dükkan Kese, sabun, dezenfektan, uçucu yağ, kolonya vb. kişisel ürünlerinizi çantanızda taşımanız için yardımcıdır. Dilerseniz üzerine sevdiğiniz uçucu yağdan damlatıp çanta veya cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.Olivya Dükkan kese içer..

Olivya Dükkan Seramik Sabunluk Olivya Dükkan Seramik Sabunluk
Yeni

Olivya Dükkan

Olivya Dükkan Seramik Sabunluk

65,00₺

Olivya Dükkan Seramik SabunlukOlivya Dükkan El Yapımı Seramik Sabunluk.Doğal içerikli kalıp sabunlar, özellikle el yapımı zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Şık tasarımıyla Olivya Dükkan seramik sabunluğumuz, üst yüzeyinin özelliği sayesinde sabunun üzerinde kalan suyun..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)