Menu
Your Cart

Bitkisel Tütsü Karışımı

Bitkisel Tütsü Karışımı - Günlük, Üzerlik, Adaçayı

Bitkisel tütsü, günlük reçinesi, günlük buhuru, üzerlik tohumu ve adaçayı yaprakları karışımıdır.

Bitkisel tütsü karışımını tütsülük, tütsü çanağı veya herhangi bir kap içerisinde yakarak bulunduğunuz ortamı doğal yolla kokulandırabilirsiniz. Doğal tütsü yakmak ve ortamda dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına yardımcı olur. Sakinleşmenize ve rahatlamanıza yardımcı olur.  Adaçayı ortam enerjisini yükseltmeye yardımcı olurken aynı zamanda günlük reçinesi ve üzerlik tohumunun tütmesine yardımcı olur. 

Kimyasal içerikli, sentetik tütsüler yerine doğal kokular ile odalarınızı kokulandırmak isterseniz bitkisel tütsüyü kullanabilirsiniz.  

Astım ve benzeri solunum rahatsızlıklarınız varsa tütsü yakarken dumanı solumanızı önermiyoruz.

Üzerlik Tohumu    

Kendine has hoş kokulu üzerlik tohumunu tütsülük içinde ya da herhangi bir kapta yakarak bulunduğunuz ortamda dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına, iyiyi ve güzeli çekmeye yardımcı olur. Anadolu'da eski çağlardan bu yana nazardan korunmak için kullanılan bitkilerden birisidir. 

Üzerlik tohumunu tek başına, günlük reçinesi veya buhuru ile ya da adaçayı ve benzeri bitkilerle beraber yakarak kullanabilirsiniz. 

Günlük Buhuru    

Günlük buhuru, ülkemizde özellikle Muğla yöresinde çokça yetişen günlük (sığla) ağacından elde edilir. Hiçbir kimyasal işlemden geçmeden Olivya Dükkan kesesinde sizlere sunulmuştur.

Günlük buhurunu tütsülükte ya da herhangi bir kapta yakarak bulunduğunuz ortamda dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına, iyiyi ve güzeli çekmeye yardımcı olur. Kendine has çok hoş bir kokuya sahiptir.

Kimyasal içerikli, sentetik tütsüler yerine doğal kokular ile odalarınızı kokulandırmak ve enerji temizliği yapmak isterseniz günlük buhuru kullanabilirsiniz.  

Günlük Reçinesi   

Günlük reçinesi, ülkemizde özellikle Muğla yöresinde çokça yetişen günlük (sığla) ağacından elde edilir. 

Günlük reçinesini tütsülük içinde ya da herhangi bir kapta yakarak bulunduğunuz ortamda dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına, iyiyi ve güzeli çekmeye yardımcı olur.

Kendine has hoş bir kokusu bulunan günlük reçinesi, Anadolu'da eski çağlardan bu yana tüm inançlarda yakılarak kullanılmıştır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.