Menu
Your Cart

Buklet Sabun

Firmanıza özel logolu sabun üretiyoruz. 

Olivya Dükkan buklet sabun üretimi başta zeytinyağı olmak üzere soğuk sıkım yağlar kullanılarak gerçekleşir. Saf uçucu yağlar ile kokulandırılır, aromatik bitkiler ile süslenir. Otel sabunları üretiminde sentetik katkı, koku ve renklendirici kullanılmaz.

El yapımı sabunlarımızı soğuk işlem ile kaynatmadan üretiyoruz. El yapımı olduğu için değişiklik göstermekle beraber ortalama 50 gr'dır.

Cilde iyi etkileri ile bilinen zeytinyağı sabunu el ve vücut temizliği için idealdir. Katı el sabunu ve banyo sabunu olarak kullanabilirsiniz. Buklet sabun özel müşterileriniz için doğal ve harika bir seçenektir. 

Kategori içindeki ürünlerimizin fiyatları perakende fiyatlar olup, toplu alımlarda değişiklik göstermektedir. Mini otel sabunu, size özel logolu sabun talepleriniz ve buklet sabun toptan fiyatları için bizimle iletişime geçin. Mini otel sabunlarınızı soğuk sıkım yağlarla üretelim, dilediğiniz doğal yağlarla kokulandıralım, size özel ambalaj seçeneklerini beraber belirleyelim.


Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu..
80,00TL
Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..
80,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.