Setler

Hediye ne alınabilir diye düşünüyorsanız doğal ve el yapımı ürünlerimize göz atmaya ne dersiniz? Hediye fikirleri bulmakta zorlanıyorsanız ve hediye paketi satın almak istiyorsanız Olivya Dükkan Hediye Setleri tam size göre. Doğal yağlar, el yapımı sabunlar, balmumu mumlar ve aromaterapi ürünlerimizden avantajlı fiyatlı setler oluşturduk. Hediyelik set olarak satın almak isterseniz hediye kutusu ile gönderiyoruz. Sevdiklerime hediye ne alınır diyorsanız hediye seçenekleri ve hediye önerileri için setlerimizi inceleyin.

Hediye seti seçenekleri

Hediyelik mum setleri 

Buhurdanlık seti

Buhurdanlık yağları paketi

Zeytinyağlı sabun setleri

Tütsü seti

Evde parfüm yapma seti ve daha fazlası için setlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hediye önerileri ve tasarım hediyeler için hediye setlerini inceleyin. Yaratıcı hediyeler online dükkanımıza özel fiyat avantajlarıyla sizlerle buluşmayı bekliyor!


Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Balmumu Mum Seti

212,00₺

Balmumu Mum SetiBalmumu Mum YapımıYanma özelliği de bulunan balmumu arılar tarafından salgılanan doğal bir maddedir. Olivya Dükkan Balmumu Mumlar, doğal balmumu kalıplarından farklı boyutlarda kesilip elde tek tek sarılarak hazırlanır. Ev dekorasyonu ve aydınlatması için tasarlanmıştır. Balmumu..

Banyo seti

Olivya Dükkan

Banyo seti

105,00₺

Banyo keyfiniz doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediye.Zeytinyağı Sabun..

Buhurdanlık Seti

Buhurdanlık Seti

210,00₺

Seramik Buhurdanlık Seti Buhurdanlık seti seramik buhurdanlık el yapımı balmumu tealight mum ve 1 adet uçucu yağdan oluşan settir. Buhurdanlık seti yılbaşı hediyesi olarak satışa sunulmuştur. Yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız buhurdanlık seti harika bir yeni yıl hediyesidir.Buhurda..

Buhurdanlık Yağları Paketi I

Buhurdanlık Yağları Paketi I

350,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağdan oluşur. Limon Uçucu YağıPortakal Uçucu YağıLavanta Uçucu YağıSedir Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir? Buhurdanlık Yağı Nasıl Kullanılır?Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlı..

Buhurdanlık Yağları Paketi II

Buhurdanlık Yağları Paketi II

370,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağ içerir. Uçucu yağlar buhurdanlık yağı olarak kullanılır. Biberiye Uçucu YağıOkaliptus Uçucu YağıÇay Ağacı Uçucu YağıNane Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir?Aromaterapide çokça kullanılan buhurdanlık ortamı doğal kokulandı..

Cam Malzeme Seti

Cam Malzeme Seti

170,00₺

Cam Malzeme SetiLaboratuvarda kullanılan cam malzemeler aromaterapik karışımlar hazırlarken bize yardımcı olur. Aromaterapi şişeleri ise uçucu yağ şişesi olarak ya da doğal cilt bakım ürünlerimizi saklamak için kullandığımız medikal şişelerdir. Aromaterapik bakımda kullandığımız doğal yağ karış..

Lavanta Hediye Seti
Yeni

Lavanta Hediye Seti

220,00₺

Lavanta sevenlere harika mis kokulu lavanta seti.Lavanta Hediye Seti içeriğiLavanta hediye seti lavantalı göz bandı, lavanta uçucu yağı ve lavanta kolonyası içerir.Lavantalı Göz BandıOlivya Dükkan uyku bandı içerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlar. Uyku sırasında k..

Mumluk-Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Mumluk-Balmumu Mum Seti

145,00₺

2'li Set - Mumluk + Balmumu MumSet içerisinde1 adet seramik mumluk1 adet balmumu blok mum bulunur.Set olarak satın aldığınızda %10 avantajlı fiyata satın almış olursunuz.Balmumu Blok MumDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 1 ad..

Parfüm Yapma Seti
Yeni

Parfüm Yapma Seti

260,00₺

Parfüm yapma seti evde aromaterapi yağları ile kendinize parfüm yapmanız için hazırlanmıştır. İster kendiniz için ister sevdiklerinize hediyelik set olarak satın alabilirsiniz. Parfüm yapma malzemeleriEvde parfüm yapma seti aşağıdakileri içerir.Jojoba yağı: 20 ml3 adet saf uçucu yağ: 5'er ml (s..

Tütsü Seti

Tütsü Seti

195,00₺

Tütsü SetiTütsü seti el yapımı seramik tütsülük ve bitkisel tütsü karışımı içerir. Bitkisel tütsü karışımı, günlük reçinesi, günlük buhuru, üzerlik tohumu ve adaçayı yaprakları karışımıdır. Tütsü olarak kullanabileceğiniz bu doğal malzemeleri seramik tütsülükte yakarak, bulunduğunuz ortamı doğa..

Yüz Temizleme Seti
Yeni

Olivya Dükkan

Yüz Temizleme Seti

135,00₺

Yüz Temizleme SetiYüz temizleme seti 20 ml Olivya Dükkan Makyaj Temizleme Yağı ve 2 adet yıkanabilir makyaj temizleme mendilinden oluşan settir.Makyaj Temizleme Yağı 20 mlMakyaj temizleme yağı cilt temizleme yağıdır. Yağ yağı çözer mantığıyla çalışan bu temizleme yöntemi içeriğindeki yağlar say..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

245,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi      Zeytinyağlı sabun ne işe yarar?Zeytinyağlı sabun saç, vücut ve el temizliği için kullanılan kalıp sabundur. Aynı zamanda banyo sabunudur. Zeytinyağı sabunu yapımı sırasında yüksek oranda zeytinyağı kullanılır. Olivya Dükkan zeytinyağı sabu..

Zeytinyağı Sabunu ve Kolonya Hijyen Seti

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu ve Kolonya Hijyen Seti

105,00₺

Hijyen seti nedir?Hijyen seti içeriği : hijyen seti 1 adet saf zeytinyağı sabunu ve lavanta kolonyası içerir. Hijyen seti hediye seçeneği olarak tercih edilebilir.Saf Zeytinyağı Sabunu        Saf zeytinyağı sabunu faydaları ile bilinir ve cildi temizlemek için kull..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)