Menu
Your Cart

Kahveli Sabun 50 gr

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    

Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu olarak kullanılmasının yanında sabunla yüz yıkamayı tercih edenler için ideal bir yüz temizleme sabunudur. Kahve ve kil içeriği sayesinde cildin ölü derilerden temizlenmesine de yardımcı olur.

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Zeytinyağı sabunu kalıp el sabunu ve banyo sabunu olarak kullanılır. Zeytinyağlı sabunlarımız cildi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler. İçeriğindeki zeytinyağı sayesinde cildi besler. 

Kahveli sabun özellikleri

Kahveli zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Kahveli zeytinyağı sabunu cildi temizlemek için kullanılan el, yüz ve banyo sabunudur. İçeriğindeki zeytinyağı ve doğal yağlar sayesinde cildi besler. Kokusu ve rengi doğal içeriklerinden gelir. Kahve ve kil içeriği sayesinde cilde peeling etkisi yaptığından yüz yıkama sabunu olarak idealdir. 

  • Kahveli zeytinyağı sabunu el yapımıdır. Soğuk proses ile üretilir. Geleneksel zeytinyağı sabunudur.

  • Kahveli sabun üretimi sırasında sızma zeytinyağı yanında, hindistan cevizi yağı ve hint yağı ile kahve ve kil kullanılır. 
  • 1 kalıp sabun yaklaşık 50 gr’dır. Mini el ve banyo sabunudur. Buklet sabun olarak kullanılır. 
  • Herhangi bir renklendirici, sentetik koku içermez. Rengi ve kokusu doğal içeriklerinden gelir. 

Kahveli Zeytinyağı Sabunu Nasıl Kullanılır? 

Suyla köpürterek el, yüz ve vücut temizliği için kullanabilirsiniz.

Kahveli sabun buklet sabun olarak harika bir seçenektir. Müşterilerinize özel ya da kurumsal hediyelik ürün olarak tercih edebilirsiniz.

Ürün fiyatı perakende fiyatımızdır. Toptan mini otel sabun talepleriniz ve buklet sabun fiyatları için bizimle iletişime geçin. Otelinize özel logolu sabun çeşitleri ve dilediğiniz ambalaj seçeneklerini beraber değerlendirelim.

Tüm zeytinyağı sabunu çeşitlerimizi inceleyin!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.