Buklet Sabun

Firmanıza özel logolu sabun üretiyoruz. 

Olivya Dükkan buklet sabun üretimi başta zeytinyağı olmak üzere soğuk sıkım yağlar kullanılarak gerçekleşir. Saf uçucu yağlar ile kokulandırılır, aromatik bitkiler ile süslenir. Otel sabunları üretiminde sentetik katkı, koku ve renklendirici kullanılmaz.

El yapımı sabunlarımızı soğuk işlem ile kaynatmadan üretiyoruz. El yapımı olduğu için değişiklik göstermekle beraber ortalama 50 gr'dır.

Cilde iyi etkileri ile bilinen zeytinyağı sabunu el ve vücut temizliği için idealdir. Katı el sabunu ve banyo sabunu olarak kullanabilirsiniz. Buklet sabun olarak özel müşterileriniz için doğal ve harika bir seçenektir. 

Mini otel sabunu, size özel logolu sabun talepleriniz ve buklet sabun toptan fiyatları için bizimle iletişime geçin. Mini otel sabunlarınızı soğuk sıkım yağlarla üretelim, dilediğiniz doğal yağlarla kokulandıralım, size özel ambalaj seçeneklerini beraber belirleyelim.Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr
Yeni

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

32,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)