Menu
Your Cart

Krem Deodorant

Doğal Krem Deodorant 

Tamamen doğal bileşenlerden oluşan, terlemeyi değil ter kokusunu önleyen koltuk altı krem deodoranttır. 

Krem Deodorant Nedir?

Ter kokusuna doğal çözüm sunan krem deodorant koltuk altı bakım kremidir. Gözenekleri tıkamaz, terlemeyi önlemez, ter kokusuyla mücadele eder. Koltuk altına krem şeklinde uygulanır. Koltuk altı kremi doğal bileşenlerden oluşan bitkisel deodoranttır.

Alüminyum ve alüminyum tuzu içermez. 

Doğal deodorant erkek ve kadın için kullanılabilir. Lavanta-ylang ylang-limon kokusu çok hafiftir. Sürdükten kısa bir süre sonra kaybolur, nötr bir koku oluşur. Doğal ter kokusu önleyicidir. 

Krem Deodorant Nasıl Kullanılır?

Bir miktar ürünü temiz ve kuru parmağınız ile alın ve cilde dairesel hareketlerle uygulayın. Ciltten emilmesini bekleyin. Islak elle kullanmayın. 

Deodorant İçerik

Shea butter, caprylic capric triglyceride, çinko oksit, balmumu, kaolin kil, tapyoka nişastası, zinc ricinoleate, lavanta uçucu yağı, limon uçucu yağı, ylang ylang uçucu yağı, E vitamini

Uyarılar

Kozmetik üründür, haricen kullanılır. 

Ürünlerimizi kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında deneyin. 5-10 dakika bekleyip, herhangi bir reaksiyon olup olmadığını test edin. Alerjik bir reaksiyon yoksa kullanın.

Çocuk, hamile ve emzirenler kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

Çocukların ulaşamayacağı, kuru ve serin yerde, orijinal ambalajında saklayın.

Göz ile temas halinde bol su ile yıkayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.