Tekstil

El Yapımı Aromaterapik Tekstil Ürünleri


Lavanta Kesesi

Olivya Dükkan

Lavanta Kesesi

22,50₺

Lavanta KesesiHam bezden el yapımı olarak üretilmiş Olivya Dükkan Kesesi içerisinde doğal lavanta çiçekleri ile hazırlanmış lavanta kesesi kokusunu uzun süre muhafaza eder. Kıyafetlerinizin, çamaşırlarınızın mis gibi lavanta kokmasını sağlamak için elbise dolabınıza koyabilirsiniz.  Ürün ö..

Lavantalı Göz Bandı
Yeni

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Bandı

45,00₺

Lavantalı Göz Bandıİçerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlayan uyku bandı, uyku sırasında kullanılan aromaterapik tekstil ürünüdür. Lavantalı göz bandı gündelik yaşamda uykusuzluk, rahatlama ve baş ağrısı için yardımcıdır. Gözlerinizin ışıktan etkilenmesini engeller..

Lavantalı Göz Yastığı

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Yastığı

56,00₺

Lavantalı Göz Yastığıİçerisinde bulunan lavanta ile rahatlatıcı bir etki sağlayan göz yastığı aslında yoga, meditasyon ve reiki sırasında kullanılan aromaterapik bir üründür. Yoganın dinlenme pozu olan shavasana esnasında ışıktan etkilenmeden ve lavanta kokusu sayesinde rahat bir şekilde dinlenm..

Olivya Dükkan Kese

Olivya Dükkan

Olivya Dükkan Kese

12,50₺

Olivya Dükkan KeseHam bezden el yapımı olarak üretilmiş Olivya Dükkan Kese, sabun, dezenfektan, uçucu yağ, kolonya vb. kişisel ürünlerinizi çantanızda taşımanız için yardımcıdır. Dilerseniz üzerine sevdiğiniz uçucu yağdan damlatıp çanta veya cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.Olivya Dükkan kese içer..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)