Menu
Your Cart

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    

Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.

Zeytinyağı sabunu ne işe yarar?

Zeytinyağı sabunu katı el sabunu yani kalıp sabundur. Zeytinyağlı sabun çeşitlerimizi cilt temizliği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildi kurutmadan temizler.

Lavanta sabunu özellikleri

Lavanta sabunu ne işe yarar?

Lavantalı zeytinyağı sabunu cildi temizlemek için kullanılır. El ve yüz sabunudur. Cildi kurutmadan nazikçe derinlemesine temizler. İçeriğindeki zeytinyağı ve doğal yağlar sayesinde cildi besler. Kokusu ve rengi doğal içeriklerinden gelir.  

  • Lavantalı zeytinyağı sabunu el yapımıdır. Soğuk proses ile üretilir. Geleneksel zeytinyağı sabunudur.

  • Lavantalı sabun üretimi sırasında sızma zeytinyağı yanında, hindistan cevizi yağı ve hint yağı ile lavanta uçucu yağı ve lavanta çiçekleri kullanılır. 
  • 1 kalıp sabun yaklaşık 50 gr’dır. Mini el ve banyo sabunudur. Buklet sabun olarak kullanılır. 
  • Herhangi bir renklendirici, sentetik koku içermez. Rengi ve kokusu doğal lavanta içerdiğinden gelir. 

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu Nasıl Kullanılır? 

Suyla köpürterek el, yüz ve vücut temizliği için kullanabilirsiniz.

Lavantalı sabun hediyelik olarak harika bir alternatiftir. Buklet sabun olarak idealdir. Toptan otel sabunları talepleriniz ve buklet sabun fiyatları için iletişime geçin. Mini otel sabunu ve otelinize özel logolu sabun seçeneklerimizi beraber değerlendirelim.

Tüm zeytinyağı sabunu çeşitlerimizi inceleyin!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.