Balmumu Mum

Balmumu Mum Nedir?

İşçi arıların salgı bezlerinden salgıladıkları doğal bir madde olan balmumu, yanma özelliği bulunan bir madde. Bu özelliğinden faydalanarak mum yapımında kullanabiliyoruz. Doğal balmumu mum bulunduğunuz ortamın havasının temizlenmesine yardımcı oluyor.

Balmumu Mum Yapımı

Balmumunun yanma özelliğinden yararlanarak mum yapıyoruz. Özel hazırlanmış balmumu kalıplarını değişik boyutlarda keserek sarıyoruz. Olivya Dükkan Balmumu Mum Çeşitleri:

Balmumu Dilek Mumları

Balmumu Blok Mum

Balmumu 2'li Şamdan Mum

Balmumu 2'li Mini Mum

Balmumu Tealight Mum

Doğal balmumu mum satın alarak odanızın havasını değiştirebilir ve ev dekorasyon ürünü olarak da kullanabilirsiniz.  

Balmumu mum toptan alım yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı

Olivya Dükkan

Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı

39,00₺

Dilek Mumları - 6'lıDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen dilek mumları.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 6 adet 21 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmişt..

Balmumu Mum 11 cm

Olivya Dükkan

Balmumu Mum 11 cm

39,00₺

Doğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 1 adet 11 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmiştir. Yanarken çıkan koku, bal v..

Balmumu Mum 22 cm - 2'li

Olivya Dükkan

Balmumu Mum 22 cm - 2'li

27,00₺

Doğal balmumumdan elde sarılarak üretilen şamdan mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 2 adet 22 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmiştir. Yanarken çıkan koku..

Balmumu Mum 7 cm - 2'li

Olivya Dükkan

Balmumu Mum 7 cm - 2'li

27,00₺

Doğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 2 adet 7 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmiştir. Yanarken çıkan koku, bal ve..

Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Balmumu Mum Seti

115,00₺

Balmumu Mum SetiSet içerisinde 1 adet blok balmumu mum 1 adet 2'li şamdan mum 1 adet 2'li mini mum 5 adet sarma balmumu tealight bulunur.Petrol türevi parafin mumlara alternatif balmumu mumlar, doğal yapısı sayesinde, yanarken toksik kimyasal salmaz. Bulunduğunuz ortamın havasını temizler, yumuşatır..

Mumluk-Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Mumluk-Balmumu Mum Seti

90,00₺

2'li Set - Mumluk + Balmumu MumSet içerisinde1 adet seramik mumluk1 adet balmumu blok mum bulunur.Set olarak satın aldığınızda %10 avantajlı fiyata satın almış olursunuz.Balmumu Blok MumDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen mum.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 1 ad..

Seramik Mumluk

Olivya Dükkan

Seramik Mumluk

60,00₺

Seramik MumlukEl yapımı seramik mumluk.Olivya Dükkan balmumu blok mum için tasarlanmıştır. Çapı 4-4,5 cm olan mumlarınız için kullanabilirsiniz.El yapımı seramik mumluk özellikleri şöyledir.Seramik mumluk el yapımıdır. Tek tek elde üretilmiştir. Her bir mumluk tek tek elde şekillendiği için her ürün..

Tealight Dökme Mum

Olivya Dükkan

Tealight Dökme Mum

8,00₺

Balmumu Tealight - DökmeDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen tealight mum.Parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Yanarken çıkan koku, bal ve polen içerdiğinden kendi doğal kokusudur. Balmumu tealight yaklaşık 4 saat yanar.Buhurdanlık mumu olarak kullanıma uygundur. Tekli ya da 10'lu olarak ..

Tealight Petek Sarma Mum

Olivya Dükkan

Tealight Petek Sarma Mum

7,00₺

Balmumu Tealight - SarmaDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen tealight mum.Parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Yanarken çıkan koku, bal ve polen içerdiğinden kendi doğal kokusudur. Balmumu tealight yaklaşık 2 saat yanar.Buhurdanlıkta mumu olarak kullanıma uygundur. Tekli ya da 10'lu olara..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)