Menu
Your Cart

Cam Baget Çubuk

Cam Baget Çubuk 

Aromaterapi ürünlerinizi hazırlarken karıştırma amaçlı kullanabileceğiniz cam karıştırıcı çubuk.

Cam Baget Nedir?

Genellikle kimya laboratuvarında kimyasal malzemeleri karıştırmaya yarayan uzun cam çubuktur. Laboratuvar cam malzemesidir. 

Cam Baget Ne İşe Yarar?

Aromaterapi cilt bakım ürünlerini evde hazırlarken cam baget bize yardımcı olur. Cam bageti evde cilt bakımı yaparken, doğal cilt bakım ürünlerimiz için kullandığımız doğal yağları karıştırmak için kullanırız. Doğal yağları cam baget yardımıyla cam beher içinde karıştırabiliriz. Cam baget çubuk doğal yağların birbiriyle hızlı ve homojen karışmasına yardımcı olacaktır.

Aromaterapi nedir?

Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu yağlar aromaterapi yağları olarak adlandırılır ve bitkilerin kabuk, yaprak, çiçek, meyve ve tohumlarından çeşitli yöntemlerle elde edilir. 

Ruhsal ve fiziksel şifa sağlayan aromaterapide doğal yağ karışımları hazırlayarak her bir doğal yağdan faydalanmış oluruz. Bu karışımları hazır olarak satın alabileceğimiz gibi, evde kendimiz de hazırlayabiliriz. 

Bu amaca yönelik olarak kullanabileceğiniz cam malzemeleri Olivya Dükkan'dan satın alabilirsiniz.  

Cam bageti, yüz serumu, saç bakım yağı, tırnak bakım yağı vb. evde doğal bakım ürünlerinizi hazırlarken kullanabilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.