Menu
Your Cart

Ak Günlük Buhuru (Sığla Buhuru)

Ak Günlük Buhuru (Sığla Buhuru) 10 gr

Günlük buhuru güzel kokulu doğal tütsüdür. Tütsü kabı içinde yakarak kullanılır.

Günlük Buhuru Nedir?

Aromaterapide bitkilerden tütsü yapımını, hem mis kokması, hem iyi enerjisi hem de doğal olmasından dolayı çok seviyoruz.

Sığla buhuru olarak da bilinen günlük buhuru, ülkemizde özellikle Muğla yöresinde çokça yetişen günlük (sığla) ağacından elde edilir. Sığla ağacının kabuklarından elde edilen doğal tütsü hiçbir kimyasal işlemden geçmeden özel kesesinde sizlere sunulmuştur.

Sığla buhuru nasıl yakılır?

Sığla buhurunu tütsü çanağında, tütsülükte ya da herhangi bir kapta kibrit yardımıyla yakın. Sığla söndükten sonra dumanını bulunduğunuz ortamda dolaştırın.

Günlük buhuru - Sığla buhuru ne işe yarar?

Günlük buhurunu tütsü çanağında, tütsülükte ya da herhangi bir kapta yakarak evde ya da ofiste dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına, iyiyi ve güzeli çekmeye yardımcı olur.

Kendine has hoş bir kokusu bulunan günlük buhuru, Anadolu'da eski çağlardan bu yana tüm inançlarda yakılarak kullanılmıştır. 

Kimyasal içerikli, sentetik tütsüler yerine doğal kokular ile odalarınızı kokulandırmak ve enerji temizliği yapmak isterseniz günlük buhuru kullanabilirsiniz.  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.