Kurumsal Hediye

Doğal ürünlerimiz ve kurumsal hediye fikirlerimiz ile ekip arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi mutlu etmek ister misiniz?

Özel günlerde çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınız için ihtiyaç duyduğunuz yaratıcı kurumsal hediyeler Olivya Dükkan'da. 

El yapımı ve doğal içerikli ürünlerimiz ile hazırladığımız kurumsal hediye paketleri içinden seçim yapabilir ya da firmanıza özel hediye seçeneklerini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Doğal zeytinyağı sabunları, mini kolonya, doğal mum, aromaterapi ürünleri ve çok daha fazla ürün seçeneklerimiz içerisinden firmanıza özel kurumsal hediye paketlerini beraber belirlemek isterseniz hemen arayın. Kurumsal bayram hediyeleri, kurumsal yeni yıl hediyeleri, firma logolu hediyeler için size yardımcı olalım.  

Ürün setlerimizin fiyatları perakende fiyatlar olup toplu alımlarda değişiklik göstermektedir.

 


Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabu...

Olivya Dükkan

Banyo Seti - Doğal Sabun, Kabak Lifi, Ahşap Sabu...

150,00₺

Banyo Keyfiniz Doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediyelik settir.Zeytin..

Buhurdanlık Yağları Paketi I

Buhurdanlık Yağları Paketi I

490,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağdan oluşur. Limon Uçucu YağıPortakal Uçucu YağıLavanta Uçucu YağıSedir Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir? Buhurdanlık Yağı Nasıl Kullanılır?Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlı..

Buhurdanlık Yağları Paketi II

Buhurdanlık Yağları Paketi II

520,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağ içerir. Uçucu yağlar buhurdanlık yağı olarak kullanılır. Biberiye Uçucu YağıOkaliptus Uçucu YağıÇay Ağacı Uçucu YağıNane Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir?Aromaterapide çokça kullanılan buhurdanlık ortamı doğal kokulandı..

Doğal Balmumu Mum Seti

Olivya Dükkan

Doğal Balmumu Mum Seti

360,00₺

Doğal Balmumu Mum SetiBalmumu Mum YapımıYanma özelliği de bulunan balmumu arılar tarafından salgılanan doğal bir maddedir. Olivya Dükkan Balmumu Mumlar, doğal balmumu kalıplarından farklı boyutlarda kesilip elde tek tek sarılarak hazırlanır. Ev dekorasyonu ve aydınlatması için tasarlanmıştır. B..

Doğal Temizlik Hijyen Seti - Zeytinyağı Sabunu ...

Olivya Dükkan

Doğal Temizlik Hijyen Seti - Zeytinyağı Sabunu ...

149,00₺

Doğal Temizlik Hijyen Seti - Zeytinyağı Sabunu & Lavanta Kolonyası - 2'li SetOlivya Dükkan hijyen seti zeytinyağı sabunu ve lavanta kolonyasından oluşan doğal içerikli temizlik setidir. Hijyen seti nedir?Doğal temizliğe önem verenler için özellikle el hijyeni için kullanabileceğimiz 2'li settir...

Kahveli Sabun 50 gr

Olivya Dükkan

Kahveli Sabun 50 gr

60,00₺

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu..

Lavanta Hediye Seti

Lavanta Hediye Seti

310,00₺

Doğal Hediyelik Lavanta SetiDoğal ve saf lavanta hediye seti lavanta sevenlere harika mis kokulu hediye. Lavanta çiçekleri içeren uyku bandı, saf lavanta uçucu yağı ve lavanta uçucu yağı kullanılarak hazırlanan lavanta kolonyası içeriği ile lavanta seti ile sevdiklerinize doğayı armağan edin.Lavanta..

Lavanta Kolonyası 50 ML

Olivya Dükkan

Lavanta Kolonyası 50 ML

90,00₺

Lavanta Kolonyası 50 mlLavanta uçucu yağı kullanılarak formüle edilen doğal lavanta kolonyasıdır. Klasik kolonyadan farklı olarak mis lavanta kokusuyla kolonya severlerin tercihi olan kolonya çeşitlerinden biridir. Lavanta kokulu kolonya ferahlık sağlar. Olivya Dükkan Lavanta Kolonyası, lavanta..

Lavantalı Göz Bandı

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Bandı

120,00₺

Lavantalı Göz BandıGöz bandı uyku için tasarlanmış, içerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlayan ve uyku sırasında kullanılan aromaterapik tekstil ürünüdür. Göz bandı uyku gözlüğü olarak da bilinir. Olivya Dükkan uyku göz bandı lavantalıdır. Lavantalı Göz Ba..

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

60,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..

Parfüm Yapma Seti

Parfüm Yapma Seti

520,00₺

Parfüm Yapma SetiEvde parfüm yapımı ilginizi çekiyorsa ürünümüz tam size göre. Ev yapımı parfüm nasıl yapılır?Değişik kokularda uçucu yağlar ve bir sabit yağ kullanarak yağ bazlı ve doğal içerikli parfüm yapabilirsiniz.  Olivya Dükkan Parfüm Yapma Seti evde aromaterapi yağları ile kendinize par..

Seramik Buhurdanlık Seti

Seramik Buhurdanlık Seti

300,00₺

Seramik Buhurdanlık Seti Buhurdanlık seti seramik buhurdanlık el yapımı balmumu tealight mum ve 1 adet uçucu yağdan oluşan settir. Buhurdanlık seti yılbaşı hediyesi olarak satışa sunulmuştur. Yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız buhurdanlık seti harika bir yeni yıl hediyesidir.Buhurda..

Yüz Temizleme Seti - 2'li Set
Yeni

Olivya Dükkan

Yüz Temizleme Seti - 2'li Set

171,00₺

Yüz Temizleme Seti - 2'li Set Makyaj Temizleme Pamuğu - Makyaj Temizleme YağıYüz temizleme seti 20 ml Olivya Dükkan Makyaj Temizleme Yağı ve 2 adet yıkanabilir makyaj temizleme mendilinden oluşan settir.Makyaj Temizleme Yağı 20 mlMakyaj temizleme yağı cilt temizleme yağıdır. Yağ yağı çözer..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)