Cam Malzemeler

Aromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu yağlar aromaterapi yağları olarak adlandırılır ve bitkilerin kabuk, yaprak, çiçek, meyve ve tohumlarından çeşitli yöntemlerle elde edilir. 

Ruhsal ve fiziksel şifa sağlayan aromaterapide doğal yağ karışımları hazırlayarak her bir doğal yağdan faydalanmış oluruz. Bu karışımları hazır olarak satın alabileceğimiz gibi, evde kendimiz de hazırlayabiliriz. 

Cam beher,  cam baget, damlalıklı ve spreyli cam şişeler... Aromaterapi uygulamalarında kullanabileceğiniz tüm cam malzemeleri Olivya Dükkan'dan satın alabilirsiniz.  

Tüm cam malzemeleri kullanmadan önce alkolle sterilize etmenizi öneririz.


Amber Sprey Şişe - 10 ML

Amber Sprey Şişe - 10 ML

6,25₺

Amber Sprey Şişe    10 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu ya..

Amber Sprey Şişe - 100 ML

Amber Sprey Şişe - 100 ML

15,00₺

Amber Sprey Şişe    100 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu y..

Cam Baget

Cam Baget

11,50₺

Cam BagetAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu yağlar aromaterapi yağları o..

Cam Beher - 50 ML

Cam Beher - 50 ML

19,00₺

Cam Beher        50 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şif..

Cam Damlalık

Cam Damlalık

4,00₺

Cam Damlalık    10 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu yağlar..

Cam Malzeme Seti

Cam Malzeme Seti

79,00₺

Cam Malzeme SetiUçucu yağların şifa için kullanılması olan aromaterapiyi, günlük yaşamımızda kullanabileceğimiz çeşitli yollar var. Bu yollardan biri de bu şifalı yağları cildimize uygulamak. Doğal yağ karışımlarını hazır alabileceğimiz gibi, evde kendimiz de kendi yüz serumlarımızı, vücut yağl..

Damlalıklı Şişe - 10 ML

Damlalıklı Şişe - 10 ML

6,50₺

Damlalıklı Şişe    10 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu yağ..

Damlalıklı Şişe - 20 ML

Damlalıklı Şişe - 20 ML

7,50₺

Damlalıklı Şişe    20 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu yağ..

Şeffaf Sprey Şişe - 50 ML

Şeffaf Sprey Şişe - 50 ML

11,00₺

Şeffaf Sprey Şişe    50 mlAromaterapiyi, uçucu yağların şifa için kullanılması olarak tanımlıyoruz. Aromatik bitkilerden elde edilen uçucu yağların fiziksel veya ruhsal tedavide kullanılması olan aromaterapi, tamamlayıcı tıp içerisinde de önemli bir yere sahip. Her biri ruha şifa olan bu y..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)