Menu
Your Cart

Lavantalı Göz Yastığı

Lavantalı Göz Yastığı
Lavantalı Göz Yastığı
Lavantalı Göz Yastığı
Lavantalı Göz Yastığı
Lavantalı Göz Yastığı
Lavantalı Göz Yastığı
Lavantalı Göz Yastığı
250,00TL
  • Stok: Stokta
  • Model: lavantali-goz-yastigi

Mevcut Seçenekler:

Lavantalı Göz Yastığı

Olivya Dükkan lavantalı göz yastığı aromaterapik tekstil ürünüdür. Lavanta çiçekleri ve pirinç içerir. Yoga ve meditasyon sırasında rahatlama için kullanılır.

Göz yastığı nedir?

Göz yastığı aslında yogada kullanılan bir tekstil ürünü. Yoganın dinlenme pozu olan shavasana sırasında gözlerin ışıktan etkilenmesini engeller, rahat bir şekilde dinlenmeye yardımcı olur. 

Olivya Dükkan yoga göz yastığı içerisinde lavanta çiçekleri bulunur.  

Lavantalı Göz Yastığı Nasıl Yapılır?

Lavanta göz yastığı pamuk kumaş, doğal lavanta çiçekleri ve pirinç kullanılarak yapılan bir aromaterapik tekstil ürünüdür. Lavanta çiçekleri sayesinde mis gibi lavanta kokusuna sahiptir. Pirinç, çiçeklerin nemlenmesini ve bozulmasını önlerken aynı zamandan ağırlık yaparak göze ışık gelmesini engellemeye yardımcı olur. 

Lavanta göz yastığı ne işe yarar?

İçerisinde bulunan lavanta ile rahatlatıcı bir etki sağlayan göz yastığı aslında yoga, meditasyon ve reiki sırasında kullanılan aromaterapik bir üründür. Yoganın dinlenme pozu olan shavasana esnasında ışıktan etkilenmeden ve lavanta kokusu sayesinde rahat bir şekilde dinlenmenize yardımcı olur. Aynı zamanda gündelik yaşamda da uykusuzluk, rahatlama ve baş ağrısı için yardımcıdır. Gözlerinizin ışıktan etkilenmesini engellerken, lavanta kokusu ile rahatlatır, uykuya dalmanızı kolaylaştır, dinlenmiş olarak kalkmanıza yardım eder.

Göz yastığı nasıl kullanılır?

  • Lavantalı Göz Yastığı rahatlatıcı göz yastığıdır. Günlük hayatınız içinde rahatlamak istediğiniz anlarda size yardımcıdır. 10 dakikanızı ayırıp, uzanıp gözünüzün üzerine yerleştirerek rahatlayın!
  • Uyku bandı olarak kullanabilirsiniz. Lavantalı göz yastığı uyumadan önce gözünüzün üzerine yerleştirdiğinizde hem ağırlığı ve ışığı kesme özelliği ile hem de lavanta kokusu ile rahatlamanıza ve uykuya dalmanıza yardımcı olur.
  • Lavantalı göz yastığı yoga göz yastığıdır. Shavasana esnasında kullanın!

Yoga Göz yastığı özellikleri

  • Lavantalı Göz Yastığı el yapımıdır.
  • Doğal lavanta ve pirinç içerir.
  • Lavanta göz yastığının pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur.
  • Lavantalı Göz Yastığı el yapımı olduğu için desenler resimdeki ile farklılık gösterebilir.  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.