Sabit Yağlar

Doğal cilt ve vücut bakımının en önemli parçası soğuk sıkım doğal sabit yağlar. Aromaterapide uçucu yağları seyreltmek için sabit yağları kullanıp, güvenle cildinize uygulayabilirsiniz. 


Argan Yağı
rating

Argan Yağı

55,00₺

%100 saf Argan Yağı (Argania Spinosa Kernel Oil)    20 mlSadece Fas'ın güneybatı bölgesinde yetişen Argan ağacı meyvesinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Çoğunlukla sıvı altın olarak anılır. Argan yağı soğuk sıkım olarak elde edildiğinde yağ asitleri ve E vitamini açısından o..

Aynısefa Yağı

Aynısefa Yağı

90,00₺

%100 saf Aynısefa Yağı (Calendula Officinalis Flower Oil)    100 mlSarı-turuncu arası renkli çiçeklere sahip aynısefa, kendiliğinden yetişebilen soğanlı bir bitkidir. Hemen her yerde yetişebilir. Latince adı ‘Calendula officinalis’tir. Bu yüzden "kalendula" olarak da anılır. Papa..

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı

94,00₺

%100 saf Hindistan Cevizi Yağı (Cocos Nucifera Oil)     300 mlHindistan Cevizi Yağı, hindistan cevizinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Hoş kokusuyla en çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Hindistan Cevizi yağının özellikleri ve kullanımı Hindistan cevizi ya..

Jojoba Yağı

Jojoba Yağı

98,00₺

%100 saf soğuk sıkım Jojoba yağı (Simmondsia chinensis oil)    100 mlJojoba yağı, jojoba çalılarının tohumlarından elde edilir. Yağlı formdan çok sıvı balmumu şeklindedir.Jojoba yağının kokusu yok denecek kadar hafiftir. Kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır.Jojoba yağının özellikler..

Kantaron Yağı

Kantaron Yağı

68,00₺

%100 saf Kantaron Yağı (Hypericum Perforatum Oil)    100 mlTıbbi adı “hiperikum perforatum” olan kantaron otu ülkemizde yol kıyılarında ve çayırlarda kolay yetişen bir bitkidir. Kantaron otuna temmuzdan eylüle kadar açan çiçeklerinin sarı rengi nedeniyle sarı kantaron adı verilir. Sarı ..

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı Çekirdeği Yağı

55,00₺

%100 saf soğuk sıkım Kayısı Çekirdeği Yağı (Prunus Armeniaca Kernel Oil)    100 mlKayısı çekirdeği yağı, kayısı çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kayısı çekirdeği yağının özellikleri ve kullanımı  Özellikle kuru..

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

45,00₺

%100 saf soğuk sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı (Rosa Canina Fruit Oil)    20 mlKuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir.Cilt için en çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Kuşburnu çekirdeği yağının özellikleri ve kullanımı Kuşburnu ç..

Susam Yağı

Susam Yağı

68,00₺

%100 saf soğuk sıkım Susam Yağı (Sesamum indicum seed oil)    100 mlSusam yağı, susam tohumlarının soğuk sıkılmasıyla elde edilir. En çok tercih edilen baz yağlardan biridir. 5000 yıllık kullanım geçmişi vardır. Susam yağının özellikleri ve kullanımı Susam yağı iyi bir nemlen..

Tatlı Badem Yağı

Tatlı Badem Yağı

68,00₺

%100 saf soğuk sıkım Tatlı Badem Yağı (Prunus amygdalus dulcis oil)    100 mlTatlı badem yağı, tatlı badem çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. En çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Kokusu çok hafiftir. Tatlı badem yağının özellikleri ve kullanımı ..

Üzüm Çekirdeği Yağı

Üzüm Çekirdeği Yağı

37,00₺

%100 saf soğuk sıkım Üzüm Çekirdeği Yağı (Vitis Vinifera Seed Oil)    20 mlÜzüm Çekirdeği Yağı, üzüm çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Kozmetik losyon ve kremlerin, şampuanların içeriğinde üzüm çekirdeği yağına yer verilir. Üzüm çekirdeği yağının özellikleri ve k..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)