Menu
Your Cart

Bitki Suları

Bitki Suları: Doğanın Saf İyiliği

Uçucu yağ üretimi sırasında ortaya çıkan değerli hidrosoller doğadan gelen saf ve etkili cilt bakımını sizlere sunuyor.

????Hidrosollerin Gücü: Uçucu yağ üretiminin yan ürünleri olan hidrosoller cildinizi beslemek ve canlandırmak için doğal bir seçenek sunar.  
???? Lavanta ve Gül Suyu: Lavanta suyu ile sakinleşin, gül suyu ile canlanın. Doğanın en özel bitki sularını keşfedin.

???? Doğal Tazelik: Bitki sularımız, cildinizi nemlendirirken tazelik ve canlılık katmak için tasarlandı.

Hidrosol Nedir?

Uçucu yağların üretimi sırasında ortaya çıkan saf bitki suyu, hidrosol veya hidrolat olarak da adlandırılır.

Hidrosol ne işe yarar?

Lavanta suyu, gül suyu, papatya suyu, mersin suyu gibi hidrosoller aromaterapide cilt toniği olarak aromaterapik bakımın önemli bir parçasıdır. Bitki hidrosolleri cildi temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. 

Hidrosol nasıl kullanılır?

Bir pamuğu hidrosolle nemlendirip cildiniz için kullanabilirsiniz. Hidrolat (hidrosol) sprey başlığı ile yüze direkt uygulanabilir. Cildinizi hidrosol ile temizleyebilir, cilt toniği olarak kullanabilirsiniz.

Bitki hidrosolü saç için de uygundur. Lavanta hidrosolü, papatya hidrosolü, saf gül suyu hem saç uçlarına hem de saç diplerine güvenle uygulanabilir. 

Her bir ürünümüz, doğanın bize sunduğu saf iyiliği içerir. Bitki Suları kategorisi, cilt bakım ritüellerinizi doğal ve etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

???????????? Doğadan Gelen Tazelikle Tanışın, Bitki Sularıyla Doğal Güzelliği Keşfedin!

%100 saf Lavanta suyu (Lavandula Hybrida Flower Water ) 50 mlOlivya Dükkan lavanta suyu lavanta uçucu yağı üretilirken elde edilen saf lavanta hidrosolüdür. Cilt toniği olarak kullanılır. Cildi temizler, ferahlatır. Lavanta hidrosolü nedir? Doğal lavanta suyu nasıl yapılır?Lavanta hidrosolü de ..
190,00TL
%100 saf Gül suyu (Rosa Damascena Flower Water) 50 mlGül hidrosolü nedir?Gül hidrosolü yani gül suyu, gül uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Üretimi sonunda gül yağının altında kalan hakiki gül suyudur. Olivya Dükkan Gül Suyu, saf gül suyudur. En iyi ..
190,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.