Bitki Suları

Uçucu yağların üretimi sırasında ortaya çıkan saf bitki suları, hidrosol veya hidrolat olarak da adlandırılır. Lavanta suyu, gül suyu ve papatya suyu, aromaterapide cilt toniği olarak aromaterapik bakımın önemli bir parçasıdır.


Gül Suyu

Gül Suyu

30,00₺

%100 saf Gül suyu (Rosa Damascena Flower Water)    50 mlGül suyu, gül uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Gül suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içermez. %100 saf gül suyudur.  Gül suyunun özellikleri ve kullanımı Spre..

Lavanta Suyu

Lavanta Suyu

25,00₺

%100 saf Lavanta suyu (Lavandula Hybrida Flower Water )    50 mlLavanta suyu, lavanta uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu, lavantanın sap ve çiçeklerinden elde edilmektedir. Lavanta suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içermez. %100 saf lavanta suyudur.  ..

Mersin Suyu
Yeni

Mersin Suyu

25,00₺

%100 saf Mersin suyu (myrtus communis Leaf Water )    50 mlMersin suyu, mersin uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Mersin suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içermez. %100 saf mersin suyudur.  Mersin suyunun özellikleri ve kullan..

Papatya Suyu

Papatya Suyu

25,00₺

%100 saf Papatya Suyu (Matricana recutita Leaf Water)    50 mlPapatya suyu (Matricana recutita Leaf Water ), papatya uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu papatyanın sap ve çiçeklerinden elde edilmektedir. Papatya suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içerm..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)