Menu
Your Cart

Cam Malzeme Seti

Cam Malzeme Seti

Laboratuvarda kullanılan cam malzemeler aromaterapik karışımlar hazırlarken bize yardımcı olur. Aromaterapi şişeleri ise uçucu yağ şişesi olarak ya da doğal cilt bakım ürünlerimizi saklamak için kullandığımız medikal şişelerdir. 

Aromaterapik bakımda kullandığımız doğal yağ karışımlarını hazır alabileceğimiz gibi, evde kendimiz de kendi yüz serumlarımızı, vücut yağlarımı yapabiliriz. İşte bu karışımları hazırlarken kullanabileceğimiz cam malzemeleri artık Olivya Dükkan'dan satın alabilirsiniz.

Olivya Dükkan Cam Malzeme Seti tüm bu amaçlar düşünülerek tasarlanmıştır. Aromaterapi Cam Malzeme Seti içinde:

bulunmaktadır.   

Cam malzeme seti ile, kendinize yüz serumu, saç bakım yağı, tırnak bakım yağı vb. tüm doğal cilt bakım ürünlerinizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

Aromaterapide Cam Beher Ne İşe Yarar? 

Evde aromaterapik cilt bakımı ürünü hazırlarken cam beher çeşitleri kullanmak pratik olacaktır. Siz de doğal cilt bakım ürünlerimi kendim hazırlıyorum diyorsanız ısıya dayanıklı cam beher satın alabilirsiniz.

Doğal bakım ürünlerinizi cam beher içerisinde kolayca homojen şekilde ve güvenle karıştırabilirsiniz.

Cam Baget Ne İşe Yarar?

Cam baget evde cilt bakımı yaparken, doğal yağları karıştırmak için yardımcıdır. Doğal yağları cam baget yardımıyla cam beher içinde homojen bir şekilde hızlıca karıştırabiliriz. 

Tüm cam malzemeleri kullanmadan önce alkol veya benzeri bir ürünle sterilize etmeniz önerilir. Ürünler sterilize değildir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.