Menu
Your Cart

Buhurdanlık Yağları Paketi Warm

Buhurdanlık Yağları Paketi Warm
Buhurdanlık Yağları Paketi Warm
780,00TL
  • Stok: Stokta
  • Model: buhurdanlik-yaglari-paketi

Buhurdanlık Yağları Paketi Warm

Buhurdanlık yağı seti evinizi saracak sıcacık kokulara sahip 4 farklı saf uçucu yağdan oluşur. 

  • Limon Uçucu Yağı
  • Portakal Uçucu Yağı
  • Lavanta Uçucu Yağı
  • Sedir Uçucu Yağı

Buhurdanlık Yağı Nedir? Buhurdanlık Yağı Nasıl Kullanılır?

Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlıklı yollarından biridir. Genellikle porselen veya seramikten üretilen buhurdanlık son zamanlarda ev ve ofis dekorasyonunda kullanılan popüler bir aksesuar haline gelmiştir. Alt kısmında buhurdanlık mumu (tealight mum) koyulan bir bölme bulunan buhurdanlığın üst kısmı bir çanak şeklindedir. Buhurdanlık çanağına su ve kokulu aromatik yağlar konur. Mum yandıkça ısınan su sayesinde uçucu yağın kokusu tüm ortama yayılır. Buhurdanlık yağı olarak kullandığınız uçucu yağ, hem doğal hem şifalı hem de mis kokusuyla bulunduğunuz ortamda size eşlik eder.  

Buhurdanlık için hangi yağlar kullanılır?

Buhurdanlıkta kullanılan yağlar kokulu, aromatik yani uçucu yağlardır. Tüm uçucu yağlar buhurdanlık yağı olarak kullanılır. Buhurdanlık yağları paketimizin içerisinde 4 farklı doğal uçucu yağ bulunmaktadır. 

Buhurdanlık yağı yapımı için kokusunu sevdiğiniz farklı uçucu yağlardan karışım da hazırlayabilirsiniz. Bu karışımı buhurdan yağı olarak kullanabilirsiniz.

Buhurdanlık uçucu yağlarını set olarak satın aldığınızda %10 avantajlı satın almış olursunuz. 

Tüm buhurdanlık yağı çeşitlerimiz için tıklayınız
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.