Yüz Temizleme

Yüz temizliği cilt bakımının en önemli adımı. Derinlemesine cilt temizliği ile cilt bakım ürünleri cilt tarafından daha iyi emilir ve cilde etkileri artar.

Peki yüz en iyi nasıl temizlenir? Evde yüz temizleme nasıl yapılır?

Evde cilt temizliği yapıyor olsak da derinlemesine cilt temizliği için yüz temizleme sırası oldukça önemlidir. Önce yağ bazlı yüz temizleyici ile makyajın temizlenmesi, sonrasında uygun bir su bazlı temizleyici ya da zeytinyağı sabunu ile ikinci bir temizleme uygun olacaktır. Daha sonra yüz temizleme toniği uygulamak gerekir. Cilt temizleme toniği yumuşak temizleyiciler içeren su bazlı bir ürün olabileceği gibi cildinize uygun bir bitki suyu (hidrolat) da olabilir. 

Olivya Dükkan yüz temizleme ürünleri, zeytinyağı sabunları, makyaj temizleme yağı, hidrolatlardır. Yıkanabilir makyaj temizleme pamuğu da atık oluşturmadan makyaj temizleme yapabilmeniz için ürün grubumuz içerisindedir.  

Makyaj en iyi nasıl temizlenir?

Makyaj temizleme yağı ve yıkanabilir makyaj pamuğu ürünlerimizi set olarak avantajlı fiyatla satın alabilirsiniz. 


Lavantalı Zeytinyağı Sabunu - 100 GR

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu - 100 GR

105,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 100 GR     Sofralık zeytinyağı ile soğuk işlem yani kaynatmadan ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.Sofralık zeytinyağı kullandığımız için zeytinyağı sahip olduğu vitamin ve mineralleri kaybetmez. Ze..

Makyaj Temizleme Yağı 20 ML

Makyaj Temizleme Yağı 20 ML

120,00₺

Makyaj Temizleme Yağı 20 mlOlivya Dükkan makyaj temizleme yağı, yağ bazlı makyaj temizleyicidir.  İçeriğindeki doğal yağlarla makyaj temizlemeye yardımcı olur. Yüz ve göz makyajını temizler. Makyaj temizleme yağı nedir?Yüz temizleme yağıdır. Yağ yağı çözer mantığıyla çalışan bu temizleme y..

Saf Gül Suyu (Rosa Damascena Flower Water) 50 ml

Saf Gül Suyu (Rosa Damascena Flower Water) 50 ml

115,00₺

%100 saf Gül suyu (Rosa Damascena Flower Water) 50 mlGül hidrosolü nedir?Gül hidrosolü yani gül suyu, gül uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Üretimi sonunda gül yağının altında kalan hakiki gül suyudur. Olivya Dükkan Gül Suyu, saf gül suyudur. En iyi ..

Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR

Olivya Dükkan

rating

Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR

85,00₺

Saf Zeytinyağı Sabunu 100 GR        Sızma zeytinyağı kullanılarak soğuk işlem ile pişirmeden ürettiğimiz doğal zeytinyağlı sabun hassas ciltli kişiler ve hatta bebekler için bile güvenlidir. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytini..

Yıkanabilir Makyaj Temizleme Pamuğu - 2'li

Olivya Dükkan

Yıkanabilir Makyaj Temizleme Pamuğu - 2'li

70,00₺

Yıkanabilir Makyaj Temizleme Pamuğu-2'liOlivya Dükkan makyaj temizleme pamuğu cildinizi makyajdan temizlemek için kullanılan yıkanabilir özellikteki makyaj temizleme pedidir. Makyaj temizleme pamuğu nedir?Makyaj temizleme pamuğu ya da makyaj temizleme pedi cildinizi makyaj malzemelerinden arındırman..

Yüz Temizleme Seti - 2'li Set
Yeni

Olivya Dükkan

Yüz Temizleme Seti - 2'li Set

171,00₺

Yüz Temizleme Seti - 2'li Set Makyaj Temizleme Pamuğu - Makyaj Temizleme YağıYüz temizleme seti 20 ml Olivya Dükkan Makyaj Temizleme Yağı ve 2 adet yıkanabilir makyaj temizleme mendilinden oluşan settir.Makyaj Temizleme Yağı 20 mlMakyaj temizleme yağı cilt temizleme yağıdır. Yağ yağı çözer..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)