Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hayatımızı sağlıkla ve doğaya yakın sürdürmek çoğumuzun ortak talebi. Özellikle de sentetik dünyanın hayatımıza böylesine girdiği bu günlerde.

Olivya ailesi olarak biz de hem kendimiz hem de hayatına dokunabildiğimiz herkes için sağlıklı ve doğal yaşam isteğiyle çıktık bu yola. Sentetik yaşam bizi doğallıktan uzaklaştırdıkça, kendimizden de uzaklaştığımızı fark ettik. Doğal yaşamın lüks değil bir ihtiyaç olduğu düşüncesindeyiz. Amacımız, hayatımızı sadeleştirmek ve bu yolculukta sağlıklı tercihler yapmak.

Başta reçeteleri bize özel olan ve soğuk proses olarak el yapımı ürettiğimiz zeytinyağı sabunlarımız olmak üzere, doğal yağlar (sabit ve uçucu yağlar), doğal bakım ve aromaterapi ürünlerimizi Olivya Dükkan kalitesiyle dükkanımız aracılığıyla sizlere sunuyoruz. Ürünlerimiz konusunda iddialı olduğumuz kadar alışveriş ve e-ticaret konusunda da iddialı oluşumuz bize müşteri memnuniyetini ve beraberinde başarıyı getiriyor.   

OLİVYA DÜKKAN'DA SİZİ NELER BEKLİYOR?


Olivya Dükkan, bizim sağlıklı yaşam dükkanımız. Dükkanımızda doğal yaşam, doğal bakım ve doğaya dair pek çok şeyi sizlerle buluşturuyoruz. Olivya Dükkan’ın kapılarını araladığınızda sizi, fabrikasyon değil, butik ve el emeği ürünler karşılıyor. Ayrıca blog yazılarımızla tecrübe ve bilgilerimizi sizlere aktararak doğru ürünleri doğru şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Doğal yaşama dair merak ettikleriniz ve ürünlerimiz hakkında geniş bilgiye ulaşmak için sizi dükkanımıza bekliyoruz. Bu keyifli, sağlıklı ve doğaya yakın yolculukta yanımızda olduğunuzu bilmek en büyük motivasyonumuz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz olursa lütfen bizimle [email protected] dan iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizden haberler ve ürünlerimiz hakkında daha fazlası için bizi instagram @olivyadukkan hesabından takip etmeyi unutmayın.

Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.