Menu
Your Cart

Sabunluk

Sabunluk

Katı Sabunluk Modelleri Olivya Dükkan'da!

Doğal sabun özellikle de zeytinyağlı sabun kullananlar, sabunun kullanım sırasında erime eğiliminde olduğunu görürler. Bu yüzden zeytinyağı sabunu kullanırken uygun bir sabunluk kullanmak hem sabun kullanımını kolaylaştıracak hem de sabunun ömrünü uzatacaktır. 

Olivya Dükkan'daki katı sabunluk çeşitleri, seramik katı sabunluk ve ahşap sabunluk seçenekleriyle satışa sunulmuştur. El yapımı seramik sabunluk iki çeşit ve iki renk olarak dükkanımızda. Ahşap sabunluk da ızgara ahşap sabunluk ve düğme ahşap sabunluk olarak iki çeşittir.

Seramik katı sabunluk delikli olması ve özel tasarımı sayesinde sabunun üzerindeki suyun süzülmesine yardımcı olur. Ahşap sabunluk da yine aynı şekilde sabunun nemini çeker. Böylece sabunun kullanım ömrü uzar.

Katı sabunluk çeşitleri ve katı sabunluk fiyatları için ürünlerimizi inceleyin.

Izgara Ahşap SabunlukDoğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sa..
75,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.