Kurumsal Hediye

Doğal ürünlerimiz ve kurumsal hediye fikirlerimiz ile ekip arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi mutlu etmek ister misiniz?

Özel günlerde çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınız için ihtiyaç duyduğunuz yaratıcı kurumsal hediyeler Olivya Dükkan'da. 

El yapımı ve doğal içerikli ürünlerimiz ile hazırladığımız kurumsal hediye paketleri içinden seçim yapabilir ya da firmanıza özel hediye seçeneklerini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Doğal zeytinyağı sabunları, mini kolonya, doğal mum, aromaterapi ürünleri ve çok daha fazla ürün seçeneklerimiz içerisinden firmanıza özel kurumsal hediye paketlerini beraber belirlemek isterseniz hemen arayın. Kurumsal bayram hediyeleri, kurumsal yeni yıl hediyeleri, firma logolu hediyeler için size yardımcı olalım.  

Ürün setlerimizin fiyatları perakende fiyatlar olup toplu alımlarda değişiklik göstermektedir.

 


Balmumu Mum Seti
İndirim

Olivya Dükkan

Balmumu Mum Seti

212,00₺169,60₺

Balmumu Mum SetiBalmumu Mum YapımıYanma özelliği de bulunan balmumu arılar tarafından salgılanan doğal bir maddedir. Olivya Dükkan Balmumu Mumlar, doğal balmumu kalıplarından farklı boyutlarda kesilip elde tek tek sarılarak hazırlanır. Ev dekorasyonu ve aydınlatması için tasarlanmıştır. Balmumu..

Banyo seti
İndirim

Olivya Dükkan

Banyo seti

105,00₺84,00₺

Banyo keyfiniz doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediye.Zeytinyağı Sabun..

Buhurdanlık Seti

Buhurdanlık Seti

210,00₺

Seramik Buhurdanlık Seti Buhurdanlık seti seramik buhurdanlık el yapımı balmumu tealight mum ve 1 adet uçucu yağdan oluşan settir. Buhurdanlık seti yılbaşı hediyesi olarak satışa sunulmuştur. Yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız buhurdanlık seti harika bir yeni yıl hediyesidir.Buhurda..

Buhurdanlık Yağları Paketi I
İndirim

Buhurdanlık Yağları Paketi I

350,00₺280,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağdan oluşur. Limon Uçucu YağıPortakal Uçucu YağıLavanta Uçucu YağıSedir Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir? Buhurdanlık Yağı Nasıl Kullanılır?Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlı..

Buhurdanlık Yağları Paketi II
İndirim

Buhurdanlık Yağları Paketi II

370,00₺296,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağ içerir. Uçucu yağlar buhurdanlık yağı olarak kullanılır. Biberiye Uçucu YağıOkaliptus Uçucu YağıÇay Ağacı Uçucu YağıNane Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir?Aromaterapide çokça kullanılan buhurdanlık ortamı doğal kokulandı..

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr
Yeni

Olivya Dükkan

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr

32,00₺

Kahveli Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Mini otel sabunu olarak ideal boyutta olan 50 gr'lık kahveli zeytinyağı sabunumuzu sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem ile üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için içeriğindeki doğal yağlar faydalı bileşenlerini kaybetmiyorlar. El ve banyo sabunu..

Lavanta Hediye Seti
Yeni

Lavanta Hediye Seti

220,00₺

Lavanta sevenlere harika mis kokulu lavanta seti.Lavanta Hediye Seti içeriğiLavanta hediye seti lavantalı göz bandı, lavanta uçucu yağı ve lavanta kolonyası içerir.Lavantalı Göz BandıOlivya Dükkan uyku bandı içerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlar. Uyku sırasında k..

Lavanta Kolonyası
İndirim
Yeni

Olivya Dükkan

Lavanta Kolonyası

65,00₺52,00₺

Lavanta Kolonyası 50 mlLavanta kolonyası nedir?Klasik kolonyadan farklı olarak mis lavanta kokusuyla kolonya severlerin tercihi olan kolonya çeşitlerinden biridir. Lavanta kokulu kolonyadır. Olivya Dükkan Lavanta Kolonyası lavanta uçucu yağı kullanılarak formüle edilmiştir.Olivya Dükkan Lavanta Kolo..

Lavantalı Göz Bandı
İndirim

Olivya Dükkan

Lavantalı Göz Bandı

85,00₺68,00₺

Lavantalı Göz BandıGöz bandı uyku için tasarlanmış, içerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlayan ve uyku sırasında kullanılan aromaterapik tekstil ürünüdür. Göz bandı uyku gözlüğü olarak da bilinir. Olivya Dükkan uyku göz bandı lavantalıdır. Lavantalı Göz Ba..

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr
Yeni

Olivya Dükkan

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr

32,00₺

Lavantalı Zeytinyağı Sabunu 50 gr    Sızma zeytinyağı kullanarak soğuk işlem yani kaynatmadan üretiyoruz. Kaynatmadan ürettiğimiz için doğal zeytinyağlı sabun çeşitlerimiz sahip olduğu yararlı bileşenleri kaybetmiyor. Tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir.Zeytinyağı sabunu ne işe yara..

Parfüm Yapma Seti
Yeni

Parfüm Yapma Seti

260,00₺

Parfüm yapma seti evde aromaterapi yağları ile kendinize parfüm yapmanız için hazırlanmıştır. İster kendiniz için ister sevdiklerinize hediyelik set olarak satın alabilirsiniz. Parfüm yapma malzemeleriEvde parfüm yapma seti aşağıdakileri içerir.Jojoba yağı: 20 ml3 adet saf uçucu yağ: 5'er ml (s..

Zeytinyağı Sabunu ve Kolonya Hijyen Seti

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu ve Kolonya Hijyen Seti

105,00₺

Hijyen seti nedir?Hijyen seti içeriği : hijyen seti 1 adet saf zeytinyağı sabunu ve lavanta kolonyası içerir. Hijyen seti hediye seçeneği olarak tercih edilebilir.Saf Zeytinyağı Sabunu        Saf zeytinyağı sabunu faydaları ile bilinir ve cildi temizlemek için kull..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)