Menu
Your Cart

Aromaterapi Setleri

Aromaterapi Setleri: Doğadan Gelen Huzur Paketleri

Aromaterapi Setleri kategorisi, size özel oluşturulmuş buhurdanlık yağları seti, buhurdanlık paketleri ve kendin yap setleriyle aromaterapi deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Doğadan esinlenen bu setler, ruhsal dengeyi destekleyen, huzur dolu bir atmosfer yaratmanın anahtarıdır.

Buhurdanlık Yağları Seti: Doğanın sunduğu özel uçucu yağlar ile zihinsel ve duygusal dengeyi destekleyin.

Buhurdanlık Paketleri: Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken buhurdanlık paketleri ile evinizi güzellikle doldurun.

Kendin Yap Setleri: Aromaterapiyi kendi tarzınızla yaşayın. Setlerimizle özgün ve kişisel deneyimler yaratın.

Her bir setimiz, doğanın huzurunu ve aromaterapinin gücünü evinize getirir. Aromaterapi Setleri kategorisi, sizlere en kaliteli ürünleri sunarak ruhsal ve fiziksel iyilik halinizi destekler.

Huzur Dolu Anlar İçin Aromaterapi Setleriyle Tanışın, Doğadan Gelen Huzuru Keşfedin!

Buhurdanlık SetiOda Kokunu Kendin Yarat!Aromatik Huzurun Anahtarı: El Yapımı Seramik Buhurdanlık SetiÖzel el yapımı seramik buhurdanlık seti ile günlük stresi geride bırakın, içsel huzuru keşfedin. Doğanın şifalı güçlerini evinize taşıyan bu benzersiz set el yapımı seramik buhurdanlık, uçu..
570,00TL
Buhurdanlık Seti FreshDoğanın kokularını evinize taşıyan buhurdanlık seti fresh set el yapımı seramik buhurdanlık, buhurdanlık yağları paketi fresh ve 3 adet balmumu tealight mum içerir. Seramik BuhurdanlıkZarif ve estetik tasarımı ile el yapımı seramik buhurdanlık ..
1.180,00TL
Buhurdanlık Seti WarmDoğanın kokularını evinize taşıyan buhurdanlık seti warm set el yapımı seramik buhurdanlık, buhurdanlık yağları paketi warm ve 3 adet balmumu tealight mum içerir. Seramik BuhurdanlıkZarif ve estetik tasarımı ile el yapımı seramik buhurdanlık tek tek..
1.140,00TL
Buhurdanlık Yağları Paketi FreshBuhurdanlık yağı seti evinize tazeleyen kokulara sahip 4 farklı saf uçucu yağ içerir. Uçucu yağlar buhurdanlık yağı olarak kullanılır. Biberiye Uçucu YağıOkaliptus Uçucu YağıÇay Ağacı Uçucu YağıNane Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir?Aromaterapide çokça kullan..
830,00TL
Buhurdanlık Yağları Paketi WarmBuhurdanlık yağı seti evinizi saracak sıcacık kokulara sahip 4 farklı saf uçucu yağdan oluşur. Limon Uçucu YağıPortakal Uçucu YağıLavanta Uçucu YağıSedir Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir? Buhurdanlık Yağı Nasıl Kullanılır?Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurda..
780,00TL
Parfüm Yapma SetiEvde parfüm yapımı ilginizi çekiyorsa ürünümüz tam size göre. Ev yapımı parfüm nasıl yapılır?Değişik kokularda uçucu yağlar ve bir sabit yağ kullanarak yağ bazlı ve doğal içerikli parfüm yapabilirsiniz.  Olivya Dükkan Parfüm Yapma Seti evde aromaterapi yağları ile kendinize par..
830,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.