Yılbaşı Hediye Setleri

Yılbaşı Hediye Setleri

Yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız doğal ve el yapımı ürünlerimize göz atmaya ne dersiniz? Yılbaşı hediyesi fikirleri bulmakta zorlanıyorsanız ve yılbaşı hediye paketi satın almak istiyorsanız Olivya Dükkan Yılbaşı Hediye Setleri tam size göre. 

Yeni yıl hediyeleri için size özel setler hazırladık. 

Hediye seti seçenekleri

el yapımı balmumu mum seti

buhurdanlık seti

zeytinyağı sabunu paketi

buhurdanlık yağları seti

lavanta hediye seti

evde parfüm yapma seti

tütsü seti seçenekleri bulunuyor.

Yılbaşı hediye setleri yılbaşına özel hediye paketi hazırlanarak size ulaşacaktır. 

Yılbaşı hediyesi önerileri ve tasarım yılbaşı hediyeleri için hediye setlerini inceleyin. Yaratıcı yılbaşı hediyeleri online dükkanımıza özel fiyat avantajlarıyla sizlerle buluşmayı bekliyor!


Balmumu Mum Seti
İndirim

Olivya Dükkan

Balmumu Mum Seti

212,00₺169,60₺

Balmumu Mum SetiBalmumu Mum YapımıYanma özelliği de bulunan balmumu arılar tarafından salgılanan doğal bir maddedir. Olivya Dükkan Balmumu Mumlar, doğal balmumu kalıplarından farklı boyutlarda kesilip elde tek tek sarılarak hazırlanır. Ev dekorasyonu ve aydınlatması için tasarlanmıştır. Balmumu..

Buhurdanlık Seti

Buhurdanlık Seti

210,00₺

Seramik Buhurdanlık Seti Buhurdanlık seti seramik buhurdanlık el yapımı balmumu tealight mum ve 1 adet uçucu yağdan oluşan settir. Buhurdanlık seti yılbaşı hediyesi olarak satışa sunulmuştur. Yılbaşı hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız buhurdanlık seti harika bir yeni yıl hediyesidir.Buhurda..

Buhurdanlık Yağları Paketi I
İndirim

Buhurdanlık Yağları Paketi I

350,00₺280,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağdan oluşur. Limon Uçucu YağıPortakal Uçucu YağıLavanta Uçucu YağıSedir Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir? Buhurdanlık Yağı Nasıl Kullanılır?Aromaterapide önemli bir yeri olan buhurdanlık ortam kokulandırmanın en doğal ve sağlı..

Buhurdanlık Yağları Paketi II
İndirim

Buhurdanlık Yağları Paketi II

370,00₺296,00₺

Buhurdanlık Yağları PaketiBuhurdanlık yağı seti 4 farklı saf uçucu yağ içerir. Uçucu yağlar buhurdanlık yağı olarak kullanılır. Biberiye Uçucu YağıOkaliptus Uçucu YağıÇay Ağacı Uçucu YağıNane Uçucu YağıBuhurdanlık Yağı Nedir?Aromaterapide çokça kullanılan buhurdanlık ortamı doğal kokulandı..

Lavanta Hediye Seti
Yeni

Lavanta Hediye Seti

220,00₺

Lavanta sevenlere harika mis kokulu lavanta seti.Lavanta Hediye Seti içeriğiLavanta hediye seti lavantalı göz bandı, lavanta uçucu yağı ve lavanta kolonyası içerir.Lavantalı Göz BandıOlivya Dükkan uyku bandı içerisinde bulunan lavanta çiçekleri sayesinde rahatlatıcı bir etki sağlar. Uyku sırasında k..

Parfüm Yapma Seti
Yeni

Parfüm Yapma Seti

260,00₺

Parfüm yapma seti evde aromaterapi yağları ile kendinize parfüm yapmanız için hazırlanmıştır. İster kendiniz için ister sevdiklerinize hediyelik set olarak satın alabilirsiniz. Parfüm yapma malzemeleriEvde parfüm yapma seti aşağıdakileri içerir.Jojoba yağı: 20 ml3 adet saf uçucu yağ: 5'er ml (s..

Tütsü Seti

Tütsü Seti

195,00₺

Tütsü SetiTütsü seti el yapımı seramik tütsülük ve bitkisel tütsü karışımı içerir. Bitkisel tütsü karışımı, günlük reçinesi, günlük buhuru, üzerlik tohumu ve adaçayı yaprakları karışımıdır. Tütsü olarak kullanabileceğiniz bu doğal malzemeleri seramik tütsülükte yakarak, bulunduğunuz ortamı doğa..

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu Paketi (5'li paket)

245,00₺

Zeytinyağı Sabunu  Paketi      Zeytinyağlı sabun ne işe yarar?Zeytinyağlı sabun saç, vücut ve el temizliği için kullanılan kalıp sabundur. Aynı zamanda banyo sabunudur. Zeytinyağı sabunu yapımı sırasında yüksek oranda zeytinyağı kullanılır. Olivya Dükkan zeytinyağı sabu..

Zeytinyağı Sabunu ve Kolonya Hijyen Seti

Olivya Dükkan

Zeytinyağı Sabunu ve Kolonya Hijyen Seti

105,00₺

Hijyen seti nedir?Hijyen seti içeriği : hijyen seti 1 adet saf zeytinyağı sabunu ve lavanta kolonyası içerir. Hijyen seti hediye seçeneği olarak tercih edilebilir.Saf Zeytinyağı Sabunu        Saf zeytinyağı sabunu faydaları ile bilinir ve cildi temizlemek için kull..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)