Menu
Your Cart

Kampanyalı Ürünler

El Yapımı Seramik Buhurdanlık - StoneStone model Olivya Dükkan buhurdanlık el yapımı seramik üründür. Aromaterapide ortam kokulandırmada kullanılır. Uçucu yağlar ve tealight mum ile beraber kullanılır. BUHURDANLIK NEDİR, NE İŞE YARAR?Aromaterapiden faydalanmanın en sağlıklı ve doğal yollarından bir..
320,00TL 400,00TL
El Yapımı Seramik TütsülükYumurta şeklinde, üst kapağında delikleri olan ve tütsü yakmak için kullanılan ısıya dayanıklı kaptır. Dekoratif bir tütsülüktür. Tütsü nedir ne işe yarar?Tütsü yaktığımızda hoş kokan duman ortaya çıkaran sentetik yapıda ya da bitkilerden oluşan malzemedir. Meditasyon,..
288,00TL 360,00TL
El Yapımı Seramik Tütsü ÇanağıTütsü yakmak için kullanılan seramik kaptır. Tütsü nedir ne işe yarar?Tütsü yakıldığında hoş kokulu duman çıkaran malzemedir. Meditasyonda ve bazı dini törenlerde tütsü yakılır. Evde neden tütsü yakılır? Evimizin hoş kokması ve kötü kokuları baskılamak için ya da enerji..
120,00TL 150,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.