Aromaterapik Bakım

Aromaterapi Bakım Ürünleri

Sadece doğal yağlardan oluşan kozmetik bakım ürünleri. %100 saf sabit ve uçucu yağlar ile üretilen cilt bakım ürünleri ile cildinizi doğayla buluşturun. Aromaterapi yağ karışımları cildinize doğal bakım yapar. Olivya Dükkan aromaterapik bakım ürünleri, saç, tırnak bakım ve doğal cilt bakım yağları, bitki suları, doğal zeytinyağı sabunlarından oluşur. Aromaterapi yağ karışımları ve aromaterapi kokuları ile cildinizi şımartın! 


Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu
Yeni

Olivya Dükkan

Aktif Karbonlu Zeytinyağı Sabunu

35,50₺

Aktif Karbonlu Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz aktif karbonlu zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller zeytinyağı sabunu..

Argan Yağı
rating

Argan Yağı

55,00₺

%100 saf Argan Yağı (Argania Spinosa Kernel Oil)    20 mlSadece Fas'ın güneybatı bölgesinde yetişen Argan ağacı meyvesinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Çoğunlukla sıvı altın olarak anılır. Argan yağı soğuk sıkım olarak elde edildiğinde yağ asitleri ve E vitamini açısından o..

Aynısefa Yağı

Aynısefa Yağı

90,00₺

%100 saf Aynısefa Yağı (Calendula Officinalis Flower Oil)    100 mlSarı-turuncu arası renkli çiçeklere sahip aynısefa, kendiliğinden yetişebilen soğanlı bir bitkidir. Hemen her yerde yetişebilir. Latince adı ‘Calendula officinalis’tir. Bu yüzden "kalendula" olarak da anılır. Papa..

Banyo seti

Olivya Dükkan

Banyo seti

55,00₺

Banyo keyfiniz doğadan...Olivya Dükkan Banyo Seti el yapımı doğal zeytinyağı sabunu, ahşap ızgara sabunluk ve doğal kabak lifinden oluşmaktadır. Doğal yaşamı sevenler, sentetik ürün kullanmak istemeyenler için ideal bir settir. Olivya Dükkan Banyo Seti aynı zamanda harika bir hediye.Zeytinyağı Sabun..

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu
Yeni

Olivya Dükkan

Çörek Otu Yağlı Zeytinyağı Sabunu

32,00₺

Çörek otu Yağlı Zeytinyağı SabunuSızma zeytinyağı kullanılarak soğuk proses ile pişirmeden ürettiğimiz çörek otu yağlı zeytinyağı sabunumuz cilt temizliği için kullanılır. Sofralık zeytinyağı kullanılarak üretildiği ve pişirilmediği için zeytinin içerdiği tüm vitamin ve mineraller zeytinyağı sabu..

Fly-Bye Vücut Spreyi

Olivya Dükkan

Fly-Bye Vücut Spreyi

31,00₺

Fly-Bye Vücut Spreyi        50 mlOlivya Dükkan Fly-Bye Vücut Spreyi, lavanta hidrolatı, etil alkol ve saf uçucu yağlardan oluşur.  Fly-Bye Vücut Spreyi, herhangi bir sentetik katkı içermez. Fly-Bye Vücut Spreyi   özellikleri ve ku..

Gül Suyu

Gül Suyu

30,00₺

%100 saf Gül suyu (Rosa Damascena Flower Water)    50 mlGül suyu, gül uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Gül suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içermez. %100 saf gül suyudur.  Gül suyunun özellikleri ve kullanımı Spre..

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı

94,00₺

%100 saf Hindistan Cevizi Yağı (Cocos Nucifera Oil)     300 mlHindistan Cevizi Yağı, hindistan cevizinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Hoş kokusuyla en çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Hindistan Cevizi yağının özellikleri ve kullanımı Hindistan cevizi ya..

Jojoba Yağı

Jojoba Yağı

98,00₺

%100 saf soğuk sıkım Jojoba yağı (Simmondsia chinensis oil)    100 mlJojoba yağı, jojoba çalılarının tohumlarından elde edilir. Yağlı formdan çok sıvı balmumu şeklindedir.Jojoba yağının kokusu yok denecek kadar hafiftir. Kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır.Jojoba yağının özellikler..

Kantaron Yağı

Kantaron Yağı

68,00₺

%100 saf Kantaron Yağı (Hypericum Perforatum Oil)    100 mlTıbbi adı “hiperikum perforatum” olan kantaron otu ülkemizde yol kıyılarında ve çayırlarda kolay yetişen bir bitkidir. Kantaron otuna temmuzdan eylüle kadar açan çiçeklerinin sarı rengi nedeniyle sarı kantaron adı verilir. Sarı ..

Kaş Bakım Yağı

Kaş Bakım Yağı

54,00₺

Kaş Bakım Yağı            10 mlKaş bakım yağı ne işe yarar?Olivya Dükkan kaş bakım yağı, içeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde kaşlarınızın beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Kaşlara bakım yapar.Kaş bakım yağı doğal yağlardan oluşur. Kaş bakım yağı,..

Kayısı Çekirdeği Yağı

Kayısı Çekirdeği Yağı

55,00₺

%100 saf soğuk sıkım Kayısı Çekirdeği Yağı (Prunus Armeniaca Kernel Oil)    100 mlKayısı çekirdeği yağı, kayısı çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir. Kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kayısı çekirdeği yağının özellikleri ve kullanımı  Özellikle kuru..

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Kuşburnu Çekirdeği Yağı

45,00₺

%100 saf soğuk sıkım Kuşburnu Çekirdeği Yağı (Rosa Canina Fruit Oil)    20 mlKuşburnu çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkılmasıyla elde edilir.Cilt için en çok tercih edilen baz yağlardan biridir. Kuşburnu çekirdeği yağının özellikleri ve kullanımı Kuşburnu ç..

Lavanta Suyu

Lavanta Suyu

25,00₺

%100 saf Lavanta suyu (Lavandula Hybrida Flower Water )    50 mlLavanta suyu, lavanta uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu, lavantanın sap ve çiçeklerinden elde edilmektedir. Lavanta suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içermez. %100 saf lavanta suyudur.  ..

Lavanta Uçucu Yağı
rating

Lavanta Uçucu Yağı

51,00₺

Lavanta uçucu yağı (Lavandula Hybrida Herb Oil)        10 mlLavanta uçucu yağı, lavantanın sap ve çiçeklerinin su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. İlaç, kozmetik ve tekstil sektörlerinde kullanılan lavanta bitkisi mor rengi ve hoş kokusuyla dikkat ..

Makyaj Temizleme Yağı

Makyaj Temizleme Yağı

45,00₺

Makyaj Temizleme Yağı        20 mlOlivya Dükkan makyaj temizleme yağı, içeriğindeki doğal yağlar ile yüz ve göz makyajının temizlenmesine yardımcı olur.Makyaj temizleme yağı, doğal yağlardan oluşur. Bir kaç damla yağı nemli bir pamuğa damlatarak yüz ve göz makyajınızı çıkarı..

Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus)

Olivya Dükkan

Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus)

85,00₺

Masaj Yağı (Limonotu-Okaliptus)        100 mlOlivya Dükkan Limonotu-Okaliptus masaj yağı, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde cildi nemlendirmeye yardımcı olur.Limonotu-Okaliptus masaj yağı, doğal yağlardan oluşur. Doğal içeriği ile cildinizi nemlendirir, tazeler, ..

Masaj Yağı (Ylang-Ylang)

Olivya Dükkan

Masaj Yağı (Ylang-Ylang)

85,00₺

Masaj Yağı (Ylang Ylang)        100 mlOlivya Dükkan Ylang Ylang masaj yağı, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde cildi nemlendirmeye yardımcı olur.Ylang ylang masaj yağı, doğal yağlardan oluşur. Doğal içeriği ile cildinizi nemlendirir, tazeler, hoş kokusu ile rahatl..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)