Menu
Your Cart

Kolonyalar

Kolonya Nedir?

Kolonya yüksek oranda etil alkol içeren, hoş kokulu ve ferahlamaya yardımcı bir üründür. Geleneksel olarak misafirlere sunduğumuz kolonya içeriğinde etil alkol, su ve hoş kokular olan bir tür parfümdür.

Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Oldukça fazla çeşide sahip olan kolonya lavanta kolonyası, limon kolonyası gibi kokularına göre çeşitlenebilirken, traş kolonyası gibi amaca uygun isimler de alabilmektedir. Sprey kolonya ve mini kolonya gibi kullanım kolaylığına yönelik kolonya çeşitleri de bulunmaktadır. Şık tasarımlı hediyelik kolonyalar da mevcuttur.



Lavanta Kolonyası 50 mlLavanta uçucu yağı kullanılarak formüle edilen doğal lavanta kolonyasıdır. Klasik kolonyadan farklı olarak mis lavanta kokusuyla kolonya severlerin tercihi olan kolonya çeşitlerinden biridir. Lavanta kokulu kolonya ferahlık sağlar. Olivya Dükkan Lavanta Kolonyası, lavanta..
116,00TL 145,00TL
Limon Kolonyası 50 mlDoğal limon kolonyası saf limon uçucu yağı kullanılarak formüle edilmiştir. Klasik limon kolonyasından farklı olarak doğal limon kokusuyla ferahlık sağlar. Olivya Dükkan Limon Kolonyası, 50 ml'lik ambalajıyla hediyelik kolonya olarak harika bir tercihtir.Limon kolonyası ne işe y..
116,00TL 145,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Çerez Politikası Onayı
Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.