G-5HMX4CWK9N

Sabunluk

Sabunluk

Katı Sabunluk Modelleri Olivya Dükkan'da!

Doğal sabun özellikle de zeytinyağlı sabun kullananlar, sabunun kullanım sırasında erime eğiliminde olduğunu görürler. Bu yüzden zeytinyağı sabunu kullanırken uygun bir sabunluk kullanmak hem sabun kullanımını kolaylaştıracak hem de sabunun ömrünü uzatacaktır. 

Olivya Dükkan'daki katı sabunluk çeşitleri, seramik katı sabunluk ve ahşap sabunluk seçenekleriyle satışa sunulmuştur. El yapımı seramik sabunluk iki çeşit ve iki renk olarak dükkanımızda. Ahşap sabunluk da ızgara ahşap sabunluk ve düğme ahşap sabunluk olarak iki çeşittir.

Seramik katı sabunluk delikli olması ve özel tasarımı sayesinde sabunun üzerindeki suyun süzülmesine yardımcı olur. Ahşap sabunluk da yine aynı şekilde sabunun nemini çeker. Böylece sabunun kullanım ömrü uzar.

Katı sabunluk çeşitleri ve katı sabunluk fiyatları için ürünlerimizi inceleyin.


Ahşap Sabunluk - Düğme

Ahşap Sabunluk - Düğme

60,00₺

Düğme Ahşap SabunlukDoğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sab..

Ahşap Sabunluk - Izgara

Ahşap Sabunluk - Izgara

60,00₺

Izgara Ahşap SabunlukDoğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem de sa..

Ahşap Sabunluk - Kare Düğme

Ahşap Sabunluk - Kare Düğme

60,00₺

Kare Düğme Ahşap Sabunluk Doğal içerikli katı sabunlar, özellikle zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Bu yüzden kullanımlarında ahşap sabunluk kullanımı önerilir. Ahşap sabunluk, suyu emme özelliği ile sabunun kuru kalmasını sağlayarak, hem kullanımını kolaylaştırır hem ..

El Yapımı Seramik Sabunluk

El Yapımı Seramik Sabunluk

155,00₺

El Yapımı Seramik Sabunluk (Katı Sabunluk)El yapımı seramik sabunluk katı el sabunları için tasarlanmıştır. Doğal içerikli kalıp sabunlar ve tüm el yapımı zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Seramik sabunluk, delikli yüzeyi sayesinde sabunun üzerinde kalan suyun süz..

Olivya Dükkan Seramik Katı Sabunluk

Olivya Dükkan

Olivya Dükkan Seramik Katı Sabunluk

155,00₺

Olivya Dükkan Seramik Katı SabunlukOlivya Dükkan Seramik Sabunluk el yapımıdır. Seramik katı sabunluk kalıp sabunlar için tasarlanmıştır. Doğal içerikli kalıp sabunlar, özellikle el yapımı zeytinyağı sabunları ıslak kaldıkları zaman erime eğilimindedir. Şık tasarımıyla Olivya Dükkan seramik sab..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)