Enerji Temizliği

Evde tütsü yakmak ve negatif enerjiyi temizlemek isterseniz bitkisel tütsü, seramik tütsülük ve tütsü çanağı ile kullanabileceğiniz buhurdan çeşitleri, buhurdanlık yağları ve buhurdanlık yağ çeşitleri için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Negatif enerji nedir? Negatif enerji nasıl yok edilir? Pozitif enerji için ne yapmalıyım? derseniz blog yazımızı okuyabilirsiniz.


Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı

Olivya Dükkan

Balmumu Mum (Dilek Mumu)-6'lı

39,00₺

Dilek Mumları - 6'lıDoğal balmumumdan elde sarılarak üretilen dilek mumları.Arı kovanları için yapılmış doğal balmumundan üretilmiştir.Ürün 6 adet 21 cm boyunda mum içerir.El yapımı mum, parafin, sentetik esans, kimyasal içermez. Mumun fitili balmumu ile mumlanarak düzgün, yanabilir hale getirilmişt..

Bitkisel Tütsü

Bitkisel Tütsü

40,00₺

Bitkisel Tütsü KarışımıBitkisel tütsü, günlük reçinesi, günlük buhuru, üzerlik tohumu ve adaçayı yaprakları karışımıdır.Bitkisel tütsü karışımını tütsülük, tütsü çanağı veya herhangi bir kap içerisinde yakarak bulunduğunuz ortamı doğal yolla kokulandırabilirsiniz. Doğal tütsü yakmak ve ortamda duman..

Buhurdanlık Stone
Yeni

Olivya Dükkan

Buhurdanlık Stone

120,00₺

BUHURDANLIK NEDİR, NE İŞE YARAR?Aromaterapiden faydalanmanın en sağlıklı ve doğal yollarından biridir. Ortam kokulandırmada kullanılır. Buhurdan 2 kısımdan oluşur. Alt kısmında tealight mum koyabileceğimiz bir bölüm olup üst kısmı genellikle çanak şeklindedir. Çanağa biraz su koyup, dilediğimiz u..

Gül Suyu

Gül Suyu

30,00₺

%100 saf Gül suyu (Rosa Damascena Flower Water)    50 mlGül suyu, gül uçucu yağı üretilirken, buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Gül suyu, koruyucu, katkı maddesi ve esans içermez. %100 saf gül suyudur.  Gül suyunun özellikleri ve kullanımı Spre..

Günlük Buhuru

Günlük Buhuru

18,00₺

Günlük Buhuru    10 grGünlük buhuru, ülkemizde özellikle Muğla yöresinde çokça yetişen günlük (sığla) ağacından elde edilir. Hiçbir kimyasal işlemden geçmeden özel kesesinde sizlere sunulmuştur.Günlük buhurunu tütsü çanağında, tütsülükte ya da herhangi bir kapta yakarak bulunduğunuz o..

Günlük Reçinesi

Günlük Reçinesi

23,00₺

Günlük Reçinesi    20 grGünlük reçinesi, ülkemizde özellikle Muğla yöresinde çokça yetişen günlük (sığla) ağacından elde edilir. Günlük reçinesini tütsü çanağında ya da herhangi bir kapta yakarak bulunduğunuz ortamda dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına, iyiyi ve gü..

Günlük Uçucu Yağı
Yeni

Günlük Uçucu Yağı

60,00₺

Günlük uçucu yağı (Boswellia serrata)       5 mlGünlük uçucu yağı, günlük reçinesinden su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. Günlük uçucu yağı %100 saf günlük uçucu yağıdır, herhangi bir katkı maddesi veya çözücü içermez.Günlük uçucu ya..

Limon Uçucu Yağı

Limon Uçucu Yağı

51,00₺

Limon uçucu yağı (Citrus limon peel oil)        10 mlLimon, yüksek oranda d-limonen içeren güçlü bir antioksidandır. C vitamini kaynağı olan limon canlandırıcı ve arındırıcı etkiye sahiptir. Limonun kabuklarından elde edilen limon uçucu yağı ise limonun tüm özellikler..

Paçuli Uçucu Yağı
Yeni

Paçuli Uçucu Yağı

60,00₺

Paçuli uçucu yağı (Pogostemon cablin (Paçuli) Leaf Oil)       5 mlPaçuli uçucu yağı, paçuli yapraklarının su buharı distilasyonu ile elde edilen saf uçucu yağdır. Paçuli uçucu yağı %100 saf paçuli uçucu yağıdır, herhangi bir katkı maddesi veya çözücü içerm..

Portakal Uçucu Yağı

Portakal Uçucu Yağı

51,00₺

Portakal uçucu yağı (Citrus sinensis peel oil expressed)        10 mlPortakal uçucu yağı portakal kabuklarından elde edilir. Aromaterapide sıklıkla kullanılan uçucu yağlardan birisidir. Portakal uçucu yağı %100 saf portakal uçucu yağıdır, herhang..

Tütsü Çanağı

Olivya Dükkan

Tütsü Çanağı

85,00₺

Seramik Tütsü ÇanağıSeramik Tütsü Çanağı adaçayı, üzerlik tohumu, günlük reçinesi, günlük buhuru vb. doğal maddeleri yakmak için kullanılır.Seramik Tütsü Çanağı el yapımıdır. Sırlama sırasında Fethiye Kayaköy bölgesinden özel doğal taşlar da kullanılmıştır. Tek tek elde üretilmiştir. İçerisinde..

Tütsü Seti

Tütsü Seti

120,00₺

Tütsü SetiTütsü seti el yapımı seramik tütsülük ve bitkisel tütsü karışımı içerir. Bitkisel tütsü karışımı, günlük reçinesi, günlük buhuru, üzerlik tohumu ve adaçayı yaprakları karışımıdır. Tütsü olarak kullanabileceğiniz bu doğal malzemeleri seramik tütsülükte yakarak, bulunduğunuz ortamı doğa..

Tütsülük

Tütsülük

93,00₺

Seramik TütsülükSeramik Tütsülük adaçayı, üzerlik tohumu ya da günlük reçinesi yakmak için kullanılır.Seramik Tütsülük, doğal tütsüyü koyacağınız alt çanak ve tütsü dumanının çıkışını sağlayan delikli üst kapak olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Örneğin üst çanak içerisine adaçayı yaprakları koy..

Üzerlik Tohumu

Üzerlik Tohumu

18,00₺

Üzerlik Tohumu    25 grÜzerlik tohumunu tütsü çanağında ya da herhangi bir kapta yakarak bulunduğunuz ortamda dumanını dolaştırmak negatif enerjinin dağılmasına, iyiyi ve güzeli çekmeye yardımcı olur. Kendine has hoş bir kokusu bulunan üzerlik tohumu, Anadolu'da eski çağlardan bu yana naza..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)